ביטוח ביטול נסיעה לחו"ל

הפוליסה לביטוח ביטול טיסה הינו ביטוח חדש בשוק הישראלי המאפשר לכל מי שמזמין נסיעה לחו"ל לבטח את הוצאותיו על הטיסה ועל שירותי תיירות נוספים שהזמין  למקרה בו יאלץ לבטל את הנסיעה.
גם אם יש לכם כבר ביטוח נסיעות לחו"ל יש צורך בביטוח ביטול טיסה מכיוון שביטוחי נסיעות נועדו בעיקר לבטח אותך בפני מקרים ביטוחיים שעשויים לקרות בזמן הנסיעה שלך בחו"ל, בדר"כ בתחום הבריאות או המטען שלך. חלק מביטוחי הנסיעות כוללות גם מרכיב של כיסוי לביטול נסיעה אבל כיסויים אלו הינם מוגבלים מאוד מכיוון שהם בדר"כ תקפים רק לביטולים שבועיים לפני הנסיעה למעט הביטוח לנוסעי קרוואנים שמוצע על ידנו באתר והוא 90 יום לפני הנסיעה ובם מחייבים סיבות מחמירות לטובת הביטול, בדר"כ מחלה, אשפוז או מוות.
לעומת זה ביטוח ביטול טיסה מאפשר לך לבטל את הנסיעה מרגע שהזמנת את הנסיעה (לא רק בשבועיים האחרונים) וגם מכל סיבה שאתה רוצה (ללא רשימה של סיבות). ביטוח ביטול טיסה נועד לבטח אותך מרגע שאתה מזמין את הנסיעה ועד היציאה שלך לחו"ל וביטוח נסיעות בעיקר מרגע שאתה יוצא לחו"ל.
בביטוח ביטול טיסה, אין כוכביות, אין שורות קטנות ואין צורך בתירוצים. ביטול הטיסה יכול להיות מכל סיבה ואין צורך לחשוש אם הוא מתאים לסעיפים הכתובים או לא. הביטול יכול להיעשות על ידך מכל סיבה שהיא ללא צורך בהסבר או אישורים מיוחדים.
ניתן לרכוש ביטוח ביטול טיסה עד 7 ימים ממועד רכישת כרטיס הטיסה/חבילת הנופש ובתנאי שטווח הזמן עד הנסיעה גדול מ- 15 יום. בזמן רכישת הביטוח, ניתן להוסיף סכום כספי נוסף הנדרש לביטוח והמיועד לכיסוי של שירותים נוספים שהוזמנו או צפויים להיות מוזמנים ע"י המבוטח לרבות השכרת הקרוואן.
אבל המוטיב המרכזי להפעלת הביטוח הוא כאמור ביטול הטיסה. במידה ובטלת את הטיסה, ניתן לקבל החזר כספי עבור כל השירותים הנלווים לרבות ובמיוחד עבור דמי הביטול של הקרוואן. אבל שימו לב, במידה ולא בטלת את הטיסה, לא ניתן לבטל רק את השירותים הנלווים ולקבל החזר עבורם.
בגלל עלויות הגבוהות של דמי ביטול בהזמנות קרוואנים ביטוח זה מומלץ מאד לנוסעי הקרוואנים. רכישת הפוליסה תבטיח לכם שקט נפשי ואפשרות להתמסר להנאות הטיול ללא דאגות מיותרות.

על מנת לקבל הצעת מחיר מפורטת עבורו ישירות לאתר ההזמנות ושם מלאו את המידע המבוקש בטופס ונציג מחברת הביטוח יחזור אליכם לצורך השלמת תהליך הרכישה (אימות הנתונים, אישור להצעת המחיר ופרטי כרטיס אשראי לחיוב).