יעוץ בתכנון מסלולים
יעוץ בתכנון מסלולים
יעוץ בתכנון מסלולים
יעוץ בתכנון מסלולים

יעוץ בתכנון מסלולים

ייעוץ בתכנון מסלול מאפשר לכם לשבת בפגישה אישית עם מומחה לטיולי קרוואנים ביעד שאתם מתכננים לנסוע אליו ולצאת בתום המפגש עם מסלול מתוכן ומסודר וכל המידע הקשור למסלול הטיול

החלטתם לנסוע ועכשיו צריך לתכנן מסלול, מהניסיון העשיר שלנו במעל 20 שנות טיולי קרוואנים אנחנו אומרים תמיד לכל הלקוחות שלנו:
טיול הקרוואנים הספונטני המוצלח ביותר הוא זה שתוכנן מראש לפירטי פרטים.

איך מתכננים מסלול, איך בוחרים חניונים, איזה אתרים מתאימים לכם?
את כל הכללים הנכונים הללו ועל כל השאלות הנוספות תוכלו לקבל תשובה במפגש הייעוץ.
בפגישה אישית עם מומחה לאיזור שאליו אתם נוסעים, אשר מתמחה בתכנון מסלולי טיול בקרוואנים, על כן  הדגש של הייעוץ הוא על טיול בקרוואנים.

עם יש לכם תוכנית טיול שלכם נעבור עליה ונייעץ איך לשפר וניתן לכם טיפים ומידע למסלול שלכם ולאתרים שאתם רוצים לבקר, נעשה סדר בסדר המסלול ושלכם נמליץ לכם על חניונים מתאימים בכל מקום. 
 
תוכלו להיעזר בייעוץ לשם הבנה כללית של אופי הטיול , היתרונות והחסרונות, בחירת האתרים, בהמלצות על חניונים במסלול ובבחירת הדרך. תקבלו שמות חניונים מומלצים, קישורים לאתרי אינטרנט. אם אין לכם מסלול, לא נורא נתחיל מאפס נבנה ביחד מסלול על הרצונות והבקשות וההדפות שלכם , נבחר חניונים מתאימים ואת סדר הביקור בהתאם לקצב הטיול שמתאים במדויק לכם.


בסוף המפגש, תקבלו במייל את טבלאות התכנון שלנו הריקות שלנו, את עקרונות התכנון הנכון וגם דוגמאות לימים של טיול מתוכנן.

אבל כאן זה לא באמת נגמר, נמשיך ללוות אתכם במיילים ובטלפון בסיוע לתכנון המסלול עד אשר תהיו מרוצים ושלמים עם המסלול ועם החניונים שבחרתם - וכל זה ללא תוספת תשלום, רק כדי שהטיול באמת יצליח.

את המפגש תוכלו להזמין לפני הזמנת הקרוואן, והוא ישמש לכם גם כמבחן האם יעד הטיול שבחרתם מתאים לכם. אם תעשו כך, תזוכו במרבית עלות המפגש בהזמנת הקרוואן.


למזמיני קרוואן לאחר פגישת ייעוץ - זיכוי 150 ש"ח של שעת ייעוץ!


* משך הייעוץ ללא הגבלת זמן והתשלום על מספר השעות בפועל
* ניתן לערוך את הייעוץ בעבור היעדים הבאים:
 אירופה: גרמניה, אוסטריה, שוויץ, איטליה, סלובניה, קרואטיה, הולנד, בלגיה, צרפת, ספרד, דנמרק, נורבגיה ושוודיה
ארצות הברית: אזור דרום מערב - אזורי הפרקים, קליפוריה, נוודה, יוטה, אריזונה, אזור צפון מזרח: ניו אינגלנד, ניו יורק, ניו המפשר, מיין, וורמונט, וירגיניה, ניו ג'רזי.


מחיר:
  250.00 ₪