יעוץ ראשוני לקרוואנים
יעוץ ראשוני לקרוואנים
יעוץ ראשוני לקרוואנים
יעוץ ראשוני לקרוואנים

יעוץ ראשוני לקרוואנים

ייעוץ ראשוני למתן מידע על החיים בקרוואנים והטיול בקרוואן לאלו המתלבטים האם טיול בקרוואנים מתאים להם או האם יעד הטיול מתאים.

אתם מתלבטים האם טיול קרוואן מתאים לכם ולמשפחתכם, ואתם תוהים איך מתכננים מסלול, איך בוחרים חניונים, איזה אתרים מתאימים לכם? אם השאלות הללו קיימות, מזמינים מפגש יעוץ ראשוני שכולל פגישה אישית עם מומחה לטיולי קרוואנים המכיר את נושא טיולי הקרוואנים לעומק ומכיר את היעד שאליו אתם רוצים לנוסעים, המפגש הוא עם מומחה בטיולי בקרוואנים, על כן  הדגש של הייעוץ הוא לגבי התאמת הטיול לכם. 
 
תוכלו להיעזר בנו במהלך המפגש לשם הבנה כללית של אופי הטיול, היתרונות והחסרונות לכם של טיול בקרוואנים, בסיוע בבחירת היעד או בבחירת האתרים המרכזיים בטיול, בהמלצות על אזורים ללינה ומתן מידע על התנהלות במהלך הטיול ובשהייה בחניונים. 


את המפגש מזמינים לפני הזמנת הקרוואן, והוא ישמש לכם גם כמבחן האם טיול כזה בכלל מתאים לכם. אם תעשו כך ותחליטו לצאת לטיול הקרוואנים תזוכו במועד ההזמנה בעלות המפגש.


למזמיני קרוואן לאחר פגישת ייעוץ - זיכוי מלא של עלות המפגש בזמן ההזמנה של הקרוואן!


* משך הייעוץ הוא כ- שעה בדרך כלל, אך יימשך עד שתקבלו תשובות לכל השאלות שלכם. 
* ניתן לערוך את הייעוץ בעבור מרבית היעדים בעולם: מדינות אירופה, צפון אמריקה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה, הודו ועוד.מחיר:
  50.00 ₪