כרטיס זלצבורגלנד

כרטיס ההנחות והכניסות למגוון האתרים באזור זלצבורג

קבלו את עוצמת הטבע והאתרים של אזור זלצבורג באוסטריה ואת כל מה שיש לאזור להציע לכם בחופשה אקטיבית בטבע או בחופשה רגועה על שפת אגם באחד מהאזורים היפים ובעלי הטבע העוצמתיים ביותר באוסטריה בפרט ובאירופה בכלל.

כרטיס זלצבורלנדכארדSalzburgLandCard  הוא כרטיס הכניסה שלכם ל- 185 אתרים שונים באזור זלצבורג הטובים והמעניינים שבהם עבור טיולים ואטרקציות בכל אזור זלצבורג והעיר זלצבורג באוסטריה.

כרטיס זלצבורגלנד מציע לך כניסה חינם למוזיאונים, בריכות שחייה, אתרי נופש וספא, פארקי שעשועים, מסלולי הליכה בטבע, טירות ומבצרים, רכבלים, אזורי סקי, רכבות, דרכי נוף, מכרות ועוד הרבה אטרקציות נוספות!

כרטיס זלצבורגלנד הוא כרטיס ההנחות הרשמי של אזור זלצבורג והעיר זלצבורג אשר מופעל על ידי לשכת התיירות של זלצבורג באוסטריה ומופץ בלעדית בישראל על ידנו כבר מספר שנים.

 בין האתרים השונים בכרטיס ניתן למצוא את עולם הקרחונים של האגם הלבן, טירת הוהנוורפן עם מופע הציפורים, פארק המים המגלשות והסאונה אמדה, מגלשות ההרים הארוכות באירופה באבטנאו, קבלת סירת פדלים באגם ליום שלם, כרטיס יומי לעיר זלצבורג כולל אתרי התיירות ונסיעה חינם בתחבורה הציבורית. 

להזמנת הכרטיס ומידע נוסף לחץ כאן