היום הראשון של הטיול יום שישי – 26/07/19

בבוקר ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונעלה על הטיסה לגרמניה לעיר מינכן בירת בוואריה, לאחר הנחיתה בגרמניה נעלה על אוטובוס שייקח אותנו לתחנת ההשכרה שם נתחיל בקבלת הקרוואנים, לאחר שנתארגן על הקרוואנים נתחיל את הטיול בנסיעה קצרה למרכז קניות להצטיידות ראשונית של מזון לטיול ומשם נמשיך בכיוון דרום מזרח בכבישים המהירים המפורסמים של גרמניה ה- "אוטובאן" ואחר כך דרומה לכיוון הרי הטירול דרך הכפרים הציוריים מכוסי צמחי גרניום בחלונות, נחצה את מעבר ההרים אכנפאס ונעבור לאוסטריה. נמשיך לאורך נהר האכן עד לעיירה אכנקירך נמשיך לאורך שפת האגם לנקודת תצפית שם נעצור לתצפית על האגם הקרחוני אכנזה הצלול וישובים שסביבו. 
מנקודת התצפית נמשיך בנסיעה עד לעיקול חד בדרך שם נעצור ונצא לטיול רגלי קצר בתוך יער אופייני לאזור הרי הטירול, בסיום מסלול ההליכה נמשיך ברגל לתצפית מרהיבה על עמק נהר האין שנמצא למרגלותינו. נמשיך לכיוון העיירה רטנברג לחניון על שפת האגם ולאחר מפגש ערב קצר נפרוש לשינה.

היום השני של הטיול יום שבת – 27/07/19

בבוקר נתחיל בנסיעה לאורך נהר האין לעיירה שווץ, שם נלך לביקור במכרות הכסף שהיו המכרות הגדולים בעולם במאות הקודמות לכריית מחצב הכסף. ניכנס ברכבת זעירה בנסיעה של 800 מטר בתוך האדמה ויותר מקילומטר בעומק האדמה לסיור במכרה העתיק והחדיש יותר כולל גלגל המים הענקי שבתוך המכרה.
משם נעלה על הכביש המהיר לכיוון מערב לביקור בעיר אינסברוק נתחיל את הביקור בעיר בעולם הפעמון שהוא מפעל ומוזיאון לנושא ייצור פעמונים של משפחת גרוסמאייר המפעל מייצר מפעמוני ענק לכנסיות ועד לפעמונים בגודל כף יד, בביקור נראה ונלמד על ההיסטוריה של הפעמונים בעולם ובאירופה, את תצוגת הפעמונים והענבלים, נראה את המפעל העתיק והמפעל המודרני ונבקר בחדר שקט שבו נשמע, נראה ונרגיש את צלילי הפעמון ונסיים בתצוגת פעמונים קטנים (בתשלום נוסף במקום).
לאחר הביקור נצא ברגל ממוזיאון הפעמון לסיור מובל בעיר אינסברוק, נלך למרכז העיר שם נראה את גגות הזהב של הארמון, למלון שבו התארח מוצרט כילד, נבקר בכנסייה על שם יעקב הקדוש ובסיום נתפזר לארוחת צהריים במגוון המסעדות שבעיר ולמרכזי החנויות והשווקים. נמשיך לזמן חופשי לכל אחד להסתובב ברחובות, בחנויות ובשווקים של אינסברוק.
בסיום הביקור נחזור לחניון אשר ממוקם על שפת אגם נצא לפעילות רחצה באגם או לשימוש במגוון מתקני הנופש פעיל בחניון. בערב נקיים מפגש קבוצתי עם קפה ועוגיות.

היום השלישי של הטיול יום ראשון  - 28/07/19

בבוקר נתחיל בנסיעה מערבה, נעבור את אינסברוק בדרכינו, נרד דרומה בכביש המוביל לעיירה הקטנה פיס לשם נטפס להרים לגובה שממש יושב מעל גג העולם והנוף הכפרי הררי מדהים עד שניכנס לפארק המעופפים.
בפארק נעלה ברכבל לראש ההר שם נוכל לבחור בין מגוון פעילויות של גלישה, ריחוף, מסלול מכשולים, קפיצה ממגדל ועוד (בתשלום נוסף במקום). לאחר שנסיים את הפעילות בפארק המעופפים נגלוש במגלשת הרים רודלבאן ארוכה ומהירה במורד ההר למגרש החניה.
משם נמשיך בנסיעה צפונה חזרה לכביש המהיר, משם נצפין דרך העיירה אימסט לכיוון הפסגה הגבוהה ביותר בגרמניה הצוגשפיצה אשר ליד עיירת הסקי המפורסמת גרמיש. נעצור בדרך לתצפית על ההר ולהתרעננות. משם בנסיעה בקטע מהדרך הרומנטית. נמשיך בנסיעה צפונה ונעבור בין כפרים וטירות ונופי מים. נגיע לחניון אשר ממוקם על שפת אגם ולאחר שנתמקם נצא לפעילות נופש פעיל של משחקי ספורט, משחקי כדור, רחצה באגם וירי בחץ וקשת בחניון. בערב נקיים מפגש קבוצתי עם קפה ועוגיות מיד אחריו הקרנה של סרט לילדים.

היום הרביעי של הטיול יום שני – 29/07/19

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה דרומה ליום שכולו כיף ושעשוע בפארק השעשועים סקי ליין שבו מגוון של מתקנים בגובה השמיים כמו רכבות הרים, כדור נפילה חופשית, גלגל ענק לילדים גדולים ומבוגרים ומתקנים רבים לקטנים כולל מכוניות, מתקני מים ועוד ועוד נמשיך את הבילוי בפארק השעשועים סקי ליין עד לסגירה שלו.
לאחר הסגירה נמשיך בנסיעה דרומה לכיוון האגם השני בגודלו באירופה אגם בודן, שם ליד העיר לינדאו ניכנס לחניון, בערב נקיים מפגש קבוצתי למבוגרים ובמידת האפשר נקרין סרט לילדים.

היום החמישי של הטיול יום שלישי – 30/07/19

בבוקר נצא מערבה לאורך חופו הדרומי של אגם בודן, נעבור את הגבול לשוויץ ונמשיך לכיוון העיר קונסטנץ בגרמניה על שפת האגם. נחצה את הגבול לגרמניה ונחצה את העיר קונסטנץ ונמשיך בנסיעה לביקור באי הפרחים המפורסם מייניהו. באי ניסע באוטובוס למרכז האי ונצא לטיול ברגל לביקור בגני הפרחים, אולם חממת הסחלבים, פסלי הברווזים, גני הקקטוסים ונסיים בביקור בחממות הפרפרים הטרופיים. 
נצא מאי הפרחים uנמשיך בנסיעה ליער השחור לאגם הקטן הקרחוני המיוחד של מרכז היער השחור אגם טיטיזה. נתחיל בסיור קצר וזמן חופשי במדרחוב של העיירה בינות לעושר חנויות המזכרות של היער השחור ומיטב מטעמי האזור.
משם נמשיך לפארק המים המקורה הגדול של היער השחור באד פרדאייס ל- 4 שעות של כיף בפארק המים המחומם והמקורה (בתשלום נוסף במקום)

בסיום הפארק נצא בנסיעה לעיר פרייבורג לחניון המעוניינים יוכלו לצאת ברגל בהליכה קצרה לבית הקפה הצמוד להחניון.

היום השישי של הטיול יום רביעי – 31/7/19

בבוקר נשאיר את הקרוואנים בחניון ונצא ברגל לעיר פרייבורג בירת היער השחור לסיור מודרך שיוביל אותנו לאורך תעלות המים, הרחובות המרוצפים אבן, לוחות הפסיפס ברחובות, נתחיל בביקור בבית הכנסת של העיר פרייבורג ונשמע על סיפור המקום וההיסטוריה של הקהילה היהודית שבעיר. נמשיך לכיכר המרכזית של העיר ונבקר בכנסיה המפורסמת של פרייבורג שלאחר מכן נגיע לשוק ולמדרחוב עם החנויות בעיר פרייבורג נסתובב בשוק האיכרים הגדול ובקניות בעיר ביום שבו השוק מלא וססגוני במיוחד. נמשיך לזמן חופשי בעיר ובחניות שלה.
בערב לאחר שנחזור לחניון ברגל או ברכבת נגיע לחניון שם נקיים ארוחת ערב קבוצתית נלאחר ארוחת ערב, נשב ביחד למפגש מבוגרים וסרט במועדון לילדים.

היום השביעי של הטיול יום חמישי - 01/08/19

נתחיל בבוקר בנסיעה דרומה לעיירה שטייננהופן שם נבקר בפארק ציפורים, לאחר שנבקר בכלובים ובתצוגות של הציפורים נמשיך בצפייה במופע של ציפורי טרף כמו עיטים, נשרים ועוד. משם נמשיך לצפייה ולהאכלה של קופי מקוק הנמצאים במתחם הקופים הצמוד. 

מהפארק נמשיך בנסיעה קצרה לעיירה הסל שם נבקר במערת נטיפים מעניינת ומהעתיקות שנמצאו ביער השחור, נרד לסיור במערה נראה צורות שונות בסלע ומעיין ומפל תת קרקעי נראה את נטיף העתיק ביותר שהתגלה במערות נטיפים בגרמניה.
נמשיך בנסיעה צפונה למרגלות ה
הר בלכן השלישי בגובהו ביער השחור, נעלה על ההר בנסיעה עד לתחנת הרכבל משם בנסיעה ברכבל לפסגת ההר, שם נלך למסלול הליכה מעגלי סביב הפיסגה שבסיומו המעוניינים יוכלו לשבת לקפה ועוגה בבית קפה עם תצפית בנוף על היער השחור ומשם ברכבל נרד לקרוואנים.
נצא בנסיעה בדרך נופית דרך רכס ההרים המרכזי ועיירות קטנות לעיר פרייבורג לחניון המעוניינים יוכלו לצאת ברגל בהליכה קצרה לבית הקפה הצמוד להחניון.

היום השמיני של הטיול יום שישי – 02/08/19

בבוקר נצא צפונה לחניון הקרוואנים בפארק השעשועים אירופה פארק משם נלך לפארק ואת היום הזה נקדיש לכיף עם עוד כיף ורק כיף כאשר נבלה אותו כולו מהפתיחה פארק השעשועים הטוב באירופה - אירופה פארק, נעבור במתקנים המאתגרים ברכבות הרים וסירות מים, נראה סרט ארבעה מימדים, עולם המומינים, מציאות מדומה ועוד .
נעבור בין המדינות השונות נוכל לאכול סופלקי ביוון או דגים בסקנדינביה ולקנח בקפה איטלקי משובח או סתם פיצה וצ'יפס ואחרי האוכל עד הסגירה נמשיך ליהנות מהמתקנים השונים מהחללית הרוסית מיר ועד לאבובים בסקנדינביה או רכבות השלג בשוויץ וברכבות ההרים המהירות והגדולות באירופה.
לאחר יום כיף בפארק השעשועים אירופה פארק נחזור כל אחד בזמנו לחניון הקרוואנים בעיר פרייבורג.

היום התשיעי של הטיול יום שבת– 03/08/19

בוקר נתחיל בנסיעה קצרה צפונה ונצא לטיול בחלק המרכזי של היער השחור נתחיל בביקור במוזיאון הפתוח של היער השחור בעיירה גוטח שבו נטייל בין הבתים השונים, נכין משרוקיות קוקייה, נראה כיצד טוחנים קמח  ומנסרים עצים בכוח המים ונראה מגוון בתים מאזורים ותקופות ביער השחור.
נמשיך לגלישות של כיף במגלשת הרים רודלבאן בגרמנית, המהירה ביותר ביער השחור הנמצאת צמוד למוזיאון בעיירה גוטח.
משם בנסיעה קצרה לכיוון העיירה טריברג המהווה מרכז לייצור שעוני קוקייה, אשר נוצרו והתפתחו ביער השחור ולא כפי שמקובל לחשוב בשוויץ.
נמשיך צפונה על כביש 500 בדרך הנופית למסלול הליכה מיוחד הנקרא "שביל לותר" שביל הנצא על גשרי עץ ומשטחים מוגבהים הוא נבנה מעל איזור ביער שנהרס בסופה שנקראה לותר והשביל העילי מאפשר לנו לראות את השתקמות היער מחדש אחרי האסון מבלי לפגוע בהתפתחות הטבעית של היער.
נסיים את היום בנסיעה דרך הכבישים הנופיים  של צפון היער השחור לחניון הנמצא על יד העיירה הורב בערב נקיים מפגש קבוצתי למבוגרים עם קפה ועוגה ובמידת האפשר נקרין סרט לילדים.

היום עשירי  של הטיול יום ראשון – 04/08/19

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה מזרחה לכביש המהיר 81 שם נמשיך צפונה לכיוון העיר שטוטגארד. נעבור לכביש מהיר 8 המוביל אותנו מזרחה לעיר אגסבורג, ביום זה יוכל כל אחד לבחור בין מספר פעילויות שנתפצל לקבוצות. 
הקבוצה הראשונה תמשיך בנסיעה ליער עתיק שם יכנסו לפארק החבלים ולאחר הדרכה יצאו לשלוש שעות של אקשן ואומץ בפארק חבלים 
(בתשלום נוסף במקום) שכולל מעבר בין עצים במסלולי הליכה באוויר, באומגות ארוכות, רשתות עכביש ומדרגות שונות. מי שלא ירצה ללכת לפארק יוכל לנסוע לבקר במוזיאון מרצדס (בתשלום נוסף במקום) או לבלות כמה שעות של קניית מותגים בעיירת אוטלט הקניות מצינגן. 
לאחר סיום הפעילויות השונות ניפגש בחניון על שפת אגם נשחרר את ילדים ליהנות מהאגם והמדשאות בזמן שאנחנו נתחיל להתארגן להחזרת הקרוואנים ובערב נקיים מפגש סיכום של הטיול עם קפה ועוגה.

היום אחת עשרה של הטיול יום שני – 05/08/19

בוקר נצא בנסיעה של כשעה צפון מזרחה לכיוון העיר מינכן שם ניכנס לתחנת ההשכרה להחזרת הקרוואנים שהיו ביתנו בימים האחרונים. נשלים את הליך האריזה וההחזרה של הקרוואנים ולאחר ההחזרה ניפרד מהם לשלום נעשה תמונה קבוצתית ונעלה על האוטובוס. נצא למרכז מינכן לטיול מודרך במרכז העתיק של מינכן משם נמשיך לזמן חופשי במדרחוב ובבית העירייה נצא לביקור בכפר האולימפי ובתצוגה של חברת BMW, במידה והזמן יאפשר נבקר באצטדיון הכדורגל של באיירן מינכן.
נמשיך וניסע עם האוטובוס לשדה התעופה של מינכן לאחר שנפקיד מזוודות ושניפרד מגרמניה נעלה על הטיסה חזרה לישראל. 

הערות
בהתאם למזג האוויר יתכנו שינויים בסדר המסלול
החניונים שבמסלול אינם סופיים ועלולים להשתנות  

פארקי שעשועים בטיול 
פארק השעשועים ליד מינכן - סקיי -ליין
פארק השעשועים הגדול באירופה - אירופה פארק

אתרים מרכזיים בטיול
סיור בערים: פרייבורג בגרמניה, אינסברוק באוסטריה, מינכן בגרמניה
העיירה הציורית טיטיזה
פארק הציפורים 
פארק המעופפים ומגלשות ההרים הארוכות בפיס 
מגוון אתרי טבע: מערת הנטיפים - אנשי האדמה, רכבל בלכן וסיור על ההר, שביל לותר, אי הפרחים באגם בודן
מגלשות הרים מהירות בגוטח
מכרה הכסף בטירול באוסטריה


אתרים לבחירה בטיול

פארק חבלים לאוכינגן
פארק המים באד פרייס הגדול וביער השחור בעיירה טיטיזה


לינה בטיול
חניונים מוסדרים ברמת 3 עד 5 כוכבים

בארץ לפני הטיול

מפגש קבוצה בארץ
חוברת הדרכה להתארגנות וחוברת הדרכה על הקרוואן 

צוות הטיול
מדריך הטיול - צפריר ישי , מורה דרך מוסמך של משרד התיירות, מדריך טיולים מומחה ליער השחור ולאוסטריה
מנהלת הטיול  -  רחל ישי 

נשמע מעניין התקשרו 04-8143000 או שילחו פנייה בהמשך הדף - לקבל הצעת מחיר מותאמת למשפחתכם

המראה מישראל 
בתאריך 26 ביולי בשעה 6:55 בטיסת לופטהנזה  LH681 לעיר מינכן נחיתה בשעה 09:50

טיסה חזרה לישראל 
בתאריך 05 לאוגוסט בשעה 22:55 בטיסה של חברת לופהנזה מספר LH680 ונחיתה בישראל בתאריך 6 לאוגוסט בשעה 03:35


הערות 
     • לוח הזמנים עשוי להשתנות בהתאם לשינוי של חברת תעופה או של לוח הטיסות של  חברת התעופה
     • ארוחות חמות מוגשות בכל הטיסות – להזמת אוכל מיוחד: כשר, צימחוני, מנות ילדים וכד' יש לפנות למשרדי ראלי קרוואנים.
    • כל נוסע ראשי להביא מזוודה אחת במשקל 23 ק"ג ותיק יד אחד במשקל של עד 7 ק"ג 

דגם משפחתי קטן למשפחה של 3 עד 4 נפשות - בקישור הזה
דגם משפחתי בינוני למשפחה של עד 4 עד 6 נפשות -בקישור הזה
דגם משפחתי גדול למשפחה של 4 עד 6 נפשות - בקישור הזה


כל משפחה תקבל דגם על פי גודלה 
ניתן לשדרג לדגם גדול יותר בהתאם לזמינות ולסדר ההרשמה על בסיס כל הקודם זוכה רק לאחר שההרשמה מסתיימת 

את העובדה שאסור לטוס לחו"ל ללא ביטוח זה דבר שכבר ידוע לכולם, אבל בטיול עם קרוואן 
זה חשוב עוד הרבה יותר.

בשיתוף פעולה ייחודי בין סוכנות ביטוח לחברת ראלי קרוואנים נבנתה פוליסה ייחודית ביטוח נסיעות למטיילי קרוואנים עם מספר רב של אפשרויות ותוספות המותאמות במיוחד לטיולי קרוואנים. פוליסות לנוסעים לחו"ל כוללות: ביטוח בריאות, ביטוח מטען, ביטוח למחשב נייד ולנוסעי הקרוואנים וגם ביטוח החזר השתתפות עצמית על נזקים לקרוואן. כמו כן, תוכלו להרחיב את ולכלול ביטוחי בריאות מורחבים לאנשים עם מצב רפואי קיים. 
למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר היכנסו לקישור הזה
 
לא פחות חשוב, 
ואפילו הכרחי בגלל דמי הביטול הגבוהים בטיול קבוצתי קרוואנים, תוכלו למצוא כאן ביטוח ביטול נסיעה, שבו במידה ותבטלו את הטיול תקבלו את כל כספכם חזרה ללא כל שאלות. 
 למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר היכנסו לקישור הזה
טיסה
טיסה הלוך ושוב בחברת תעופה לופטהזה, על פי התוכנית של הטיול
מחיר הטיסה כולל את כל המיסים, האגרות וההיטלים שידועים ביום מתן המחיר.
 
העברות
העברה משדה התעופה לתחנת ההשכרה ביום ההגעה.
העברה מתחנת ההשכרה לשדה התעופה ביום החזרת הקרוואן.
 
קרוואן
קרוואן אחד למשפחה עד 6 נפשות.
ערכת מטבח
ערכת פיקניק הכוללת שולחן וכיסאות כמספר הנוסעים
קילומטרים ללא הגבלה.
מיסים מקומיים הקשורים להשכרת הקרוואן והלינה בחניונים.
דמי ניקיון ומסירה של הקרוואן.
שירות דרך וביטוח לקרוואן כולל השתתפות עצמית.
מיכל חומר כימי לשירותים.
 
אתרים
דמי כניסה לאתרים אשר מצוינים ככלולים בתוכנית הטיול.
לאחר רכישת כרטיס היער השחור - דמי כניסה לכל האתרים הכוללים בכרטיס היער השחור (רכישת הכרטיס עצמו אינה כלולה במחיר)
חניה לקרוואן באתרי התיירות
 
חניונים
דמי החנייה לקרוואן לכל החניונים שבתוכנית הטיול - שם החניון יכול להשתנות אך לא האזור שלו
החניה בחניון כוללת חיבור חשמל במידה וקיים בחניון.
דמי הכניסה והלינה בחניונים לנוסעי קרוואן לכל לילה.
שימוש במקלחות החניון כולל מים חמים.
מילוי וירקון מים ופינוי זבל בחניון
 
הדרכה
2 מדריכים ישראלים דוברי עברית, אחד מהם מורה דרך מוסמך של משרד התיירות.
ספר טיול הכולל הסברים על מסלול הנסיעה בטיול, הוראות נסיעה ונקודות מפגש.
מכשיר קשר בכל קרוואן
מכשיר ניווט לוויני (GPS) דובר עברית בכל קרוואן 
 
מה לא כלול במחיר הטיול
כללי
חידוש והארכות לדרכון לתוקף לפחות 6 חודשים מיום תחילת הטיול.
רישיון נהיגה ישראלי בתוקף לכל נהג שבצמוד לו רישיון נהיגה בין לאומי.
כל מס או היטל שאינו ידוע כעת ויוטל בעתיד.
הוצאות בעל אופי אישי.
 
ביטוחים
ביטוח רפואי אישי לכל נוסע וביטוח מטען של הנוסעים
ביטוח החזר דמי ביטול מסיבה רפואית
ביטוח החזר השתתפות עצמית בקרוואן
 
                            מומלץ לעשות ביטוח משולב לכל הדברים  
                                             פרטים בקישור הזה
 
טיסה
כל שינוי שיעשה על ידי חברות התעופה לגבי היטלים ואגרות של כרטיסי הטיסה.
הזמנה שריון או שמירת מקום ישבה בטיסה.
שדירוג של כרטיס טיסה.
פיצול (קיצור או הארכה) של תאריכי החזרה מהטיסה של הקבוצה.
 
קרוואן
ערכת שינה לכל נוסע
אגרות כבישים
דלק עבור הקרוואן (הקרוואן הוא בעל מנוע סולר)
 
כלכלה ובידור
רכישת כרטיס היער השחור לכל משפחה בטיול
כניסות לאתרים אשר צוינו כתוספות למחיר בטבלת התוספות.
ארוחות בטיול.
מוצרי מזון לקרוואן.
אירועים ובילויים בערבים אשר לא צוינו בתוכנית הטיול.
 
תחבורה
תחבורה ציבורית בערים אלא אם ציון בתוכנית שכלול.
תחבורה ציבורית בימים חופשיים.
השכרת אופניים.
 
פיקדון
פיקדון שגובהו 1,500 יורו אשר יחויב בפועל בכרטיס אשראי (ויזה או מסטרכארד בלבד)
הפיקדון יוחזר תוך 30 יום מיום לקיחת הקרוואן, בניכוי נזקים אם היו.
בזמן קבלת הקרוואן, חתימה על חוזה התחייבות לתשלום קנסות דרך, בחיוב בכרטיס אשראי שינתן לביטחון.  
 
חניונים
שימוש במכונות כביסה ובמייבש כביסה (אבקת כביסה/נוזל כביסה תסופק על ידי צוות הטיול)
שימשו במתקני בישול בחניון.
שימוש במתקנים שונים בחניון אשר עולים כסף בחניון.
תנאים כללים לתשלום הטיול
 1. דמי הרשמה: בעת ההרשמה לטיול תשולם מקדמה בגובה של 200 יורו לקרוואן, דמי הרשמה לא יוחזרו בשום מקרה למעט במידה והטיול בוטל על ידי המארגנים וביוזמתם.
 2. תשלום עבור הטיול: יתרת התשלום עבור הטיול תבוצע לא יאוחר מ- 45 יום לפני תאריך היציאה.
 3. המחיר הנקוב הינו מחיר לתשלום במט"ח. 
 4. על פי החוק לצמצום השימוש במזומן ניתן לשלם עד 10% מעלות הטיול במזומן בשקלים או במט"ח.
 5. בתשלום בשקלים השער לחישוב יהיה על פי חוק הגנת הצרכן שרותי תיירות, שהוא שער העברות והמחאות גבוה של אחד הבנקים הגדולים (בדינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ לפי בנק לאומי) שפורסם יום קודם ליום התשלום.
 6. על תשלום בשקלים יתווסף דמי המרת שקלים למט"ח בסך של 10 אגורות לאירו.
 7. על תשלום בכרטיס אשראי, בכל מסלול שהוא, יגבו דמי אשראי בגובה של 2% מהתשלום בשקלים.
 8. בתשלום בכרטיס אשראי ניתן לשלם בעד- 4 תשלומים שקליים שווים ללא ריבית. על כל תשלום נוסף תגבה ריבית בהתאם למספר התשלומים הסופי בגובה של חצי אחוז לכל תשלום.
 9. ניתן לשלם בתשלומים בכרטיס אשראי במסלול קרדיט על פי ההסכם בין הלקוח לבין חברת האשראי.
 10. בביצוע העברה במט"ח מחשבון לחשבון, יש לוודא שכל העלויות של ההעברה הם על חשבון המעביר (OUR) וכן יש להוסיף תוספת של 20 יורו להעברה עבור דמי טיפול בהעברות מטח.
 11. נרשמים אשר ירצו להמשיך שהותם אחרי הטיול או להתחיל אותו לפני הקבוצה ישלמו תוספת של דמי טיפול בסך 50$ לאדם, זאת בנוסף לעלות הנגבית על ידי חברת התעופה עבור שינוי הטיסה וע"י חברת השכרת הקרוואנים ורק באישורן המוקדם של החברות השונות.
 12. דמי ביטול – למבטלים הרשמה על פי התנאים לחוק הגנת הצרכן אותן ניתן לקרוא כאן בתוך 14 יום מיום ביצוע ההרשמה ובמגבלות החוק דמי ביטול יהיו בגובה של 100 ש"ח או 5% מעלות הטיול הנמוך שבניהם, במקרים שבהם הביטול נעשה כאשר הלקוח לא זכאי לתשלום דמי ביטול המופחתים והקבועים בחוק יהיה דמי הביטול כמפורט להלן:
 • ביטול של עד 60 יום לפני הטיול: דמי ביטול בגובה דמי הרשמה . 
 • ביטול של 60 עד 30 יום לפני מועד היציאה: יגבו דמי ביטול בגובה של 40% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה. 
 • ביטול הטיול שיעשה 30 יום לפני הטיול ועד 15 יום לפני הטיול: יחויבו בדמי ביטול בגובה של 60% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה  
 • ביטול של 15 יום עד  יום הטיול: דמי ביטול של כל עלות טיול.
 
תנאים כללים לקיום טיול
 1. מסלול הטיול מפרט את המקומות והאתרים שבהם נבקר אך לא בהכרח את סדר ביצועם.
 2. מיקום ושמות החניונים עלולים להשתנות מהתכנון המקורי, אולם הם יישארו באזור המתוכנן
 3. הצעת המחיר/המחירון הנשלחת בדוא"ל היא בכפוף לתנאים הכלליים המפורטים הנמצאים באתר החברה ובמשרדי החברה וניתן לקבל העתק מהם על פי דרישה כאמור בהערה שבתחתית עמוד זה.
 4. המסלול בנוי על חופש נסיעה במתכונת המסלול הפתוח והאחריות להגיע בזמן למקום מפגש שנקבע היא על פי רצונו ועל אחריותו של המטייל.
 5. אין המארגנים יהיו אחראים על כל עיכוב או אי ביקור בכל אתר שהוא בין בתשלום ובין שלא בתשלום עקב איחור שנגרם מאי הגעת הקרוואן בזמן למקום מפגש מכל סיבה ולרבות עקב בעיות תחבורה, תאונות, תקלות טכניות בקרוואן וכד' .
 6. על הנוסע להיות צמוד לתוכנית הנסיעה הכללית המצויה בספר הטיול על מנת להיות צמוד לקבוצה, אי הצמדות מכל סיבה שהיא היא על אחריות הנוסע בלבד והמארגנים לא יהיו אחראים על כל נושא ודבר שיקרה עקב אי ההיצמדות לקבוצה.
 7. המארגנים יהיו אחראים על כך שיימסר בתחילת הטיול קרוואן תקין למעט תקלות שייצוינו בטופס הקבלה, בדיקת תקינות הקרוואן היא אחריות המטייל בלבד.
 8. המארגנים לא יהיו אחראים על תקינותו של הקרוואן במהלך הטיול, שירות לקרוואן יינתן על ידי החברה המשכירה ונציגה המקומי וצוות הטיול מטעם דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ (ראלי קרוואנים) במידת האפשר.
 9. במידה והקרוואן יוחזר לתחנת ההשכרה מלוכלך ו/או עם נזקים תגבה חברת ההשכרה את עלות הנזק או דמי ניקיון וכד' עד גובה דמי ההשתתפות העצמית (לכל מקרה ביטוחי בנפרד) מהמטייל וכל תשלום מסוג זה יבוצע בין המטייל חברת ההשכרה בחו"ל ועל אחריותם בלבד, חברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ לא תהיה צד לעניין זה בשום מקרה.
 10. דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ (ראלי קרוואנים) אינה הכתובת לתביעות כנגד חברת ההשכרה המקומית. מקום השיפוט של תלונות בין השוכר לחברת ההשכרה המקומית יהיה על פי תנאיי חברת ההשכרה המקומית כפי שמופיע בחוזה ההשכרה שעליו חותם הנוסע במעמד קבלת הקרוואן.
 11. חברת ההשכרה המקומית שומרת לעצמה את הזכות לתת לנוסע רכב חלופי לזה שהוזמן, בזמן קבלת קרוואן, ללא הודעה מוקדמת, ומבלי לגבות תוספת מחיר מהלקוח במידה ועלות ההשכרה של הקרוואן החלופי עולה על עלות ההשכרה של הקרוואן שהוזמן וכן חברת ההשכרה תחזיר לשוכר את הפרש העלות בין הקרוואן שנמסר לבין הקרוואן שהוזמן במידה וקיים הפרש מסוג זה.
 12. המספר המקסימלי של הנוסעים בקרוואן יהיה כפי שמופיע במפרט הרכב באתר ראלי קרוואנים הוא המספר המחייב. במידה ומספר הנוסעים יעלה על מספר זה רשאית חברה ההשכרה המקומית לא לתת לשוכר את הקרוואן, במידה ונלקח קרוואן ונמצאו בו מעל למספר הנוסעים המותר בחוק כפי שמופיע במפרט הרכב באתר ראלי קרוואנים, יהיה הקרוואן ללא ביטוח וראלי קרוואנים מסירה מעליה כל אחריות לטיפול בלקוח זה.
 13. התנאים הכללים המלאים להשכרת קרוואן או דוגמה לחוזה השכרה או מפרט תנאים לביטוח ותנאים נוספים  נמצאים באתר החברה בדגם המוזמן וכן במשרדי החברה בשפה האנגלית וניתן לקבלם על פי דרישה.
 14. בכל מקרה תנאי ההשכרה המחייבים של הקרוואן עצמו יהיו אך ורק על פי חוזה השכירות שיחתם בחוץ לארץ בין חברת ההשכרה המקומית בחו"ל לבין הנוסע מעמד קבלת הקרוואן, חברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ אינה צד כל שהוא להסכם זה.
 התנאים הכלליים שפורטו לעיל הם חלק מהזמנת הלקוח של טיול קבוצתי בקרוואנים והם מצטרפים לרשום בטפסי "תנאי מידע והזמנה" הנמצאים באתר האינטרנט וטופס "תנאי שכירות הקרוואן" אשר נמצאים באתר או אשר נמצאים במשרדי החברה ויינתנו על פי בקשה או בזמן ההרשמה לטיול.
 
עצם הרשמת המטייל  לטיול מהווים למעשה
את אישורו של הנרשם שקרא והבין את כל התנאים הכללים 
וכן שנתן את הסכמתו לתנאים הללו
ולכל התנאים שפורט ומפורטים תנאים של האתר או הדגם ובטופס ההרשמה לטיול
הנחות לילדים בטיול
כל הנחות הילדים כלולות במחיר הילד
הנחת רישום מוקדם ניתנת בנוסף להנחת ילדים 

  

תוספות למחיר
תוספת לבוסטר לילד מגיל 4 עד 12 - 14 יורו
תוספת לכיסא תינוק עד גיל 3 - 28 יורו 

 

מחירון הטיול 


נשמע מעניין התקשר 04-8143000 או שלח פנייה בהמשך הדף - לקבל הצעת מחיר מותאמת למשפחתכם


הוצאות נוספות בטיול 
במהלך הטיול ישנם הוצאות נוספות לכל משפחה בהתאם לגודל הקרוואן והמשפחה
דלק עבור כל הטיול: כ- 300 יורו לקרוואן
אוכל במהלך הטיול: כ- 10 יורו לאדם ליום (בהתבסס על כך שאוכלים לפחות 80% מהארוחות בקרוואן)
אגרות כבישים במהלך הטיול: כ- 10 יורו אגרת כבישים באוסטריה.
פיקדון עבור הקרוואן: 1,500 יורו פיקדון בכרטיס אשראי בלבד 
 
כניסות נוספות בטיול 
כרטיס היער השחור  
(כניסות לאתרים שבתוכנית הטיול שרכישת הכרטיס חוסכת את כל העלות שלהם)
כרטיס משפחתי (2 מבוגרים ו- 3 ילדים מגיל 4 ועד 17 כולל) – 252 יורו 
לכל אדם שלא במסגרת כרטיס משפחתי
כרטיס מבוגר (מגיל 12) –  72 יורו 
כרטיס ילד – 59.5 יורו ( 4 -11)

במהלך הטיול נבקר גם באתרים שאינן כלולים במחיר הטיול או נעבור ליד אתרים מעניינים שמי שיירצה יוכל להיכנס ולבקר בהם באופן עצמאי
להלן האתרים ומחירם.
המחירים הם מחירים לקבוצה ומכונים לתאריך 01/01/19 ועשויים להשתנות על פי החלטות האתרים ללא הודעה מראש.
מוזיאון הפעמונים באינסברוק - 5 יורו לאדם
מגוון מתקני ההר בפיס  - 2-15 יורו לאדם בהתאם למתקן שנבחר
פארק המים באד פארדייס
 - כ- 17 יורו לאדם לשלוש שעות
מוזיאון מרצדס - 9 יורו למבוגר
פארק החבלים - 23 יורו למבוגר, 8-17 יורו לילדים בהתאם לגילם

*שדות חובה