אודות

ראלי קרוואנים הוא מרכז ישראלי לתיירות בקרוואנים אותו הקימו רחל וצפריר ישי בשנת 1998. 

כבר כילד צפריר היה "תולעת ספרים" ונדלקה אצלו אש כאשר קרא את


ספרה של אניד בלייטון "החמישייה" המספר על קבוצת ילדים אשר מטיילת באנגליה בקרוואנים.


 כאשר רחל וצפריר ביחד עם שלושת ילדיהם הגשימו את חלום הילדות של צפריר לטייל בקרוואנים נדלקו כולם על טיולי הקרוואנים, מיד הם שילבו טיולים אלו במסגרת פעילותם בתחום התיירות.

בראלי אנו באופן אישי חברים בארגון הגרמני של בעלי הקרוואנים ובארגון הבינלאומי של בעלי הקרוואנים. אנו קשורים לארגונים, עמותות וחברות מסחריות רבות בעולם בתחום זה.
אנו משווקים בארץ עשרות חברות השכרת קרוואנים, חניונים וחברות מוצרים נלווים במדינות שונות בעולם.


ראלי קרוואנים כמרכז ישראלי לקרוואנים מספק את מגוון המוצרים למטיילים בקרוואנים.

השכרת קרוואנים לבודדים – ביבשות השונות במדינות בעולם: אירופה, ארצות הברית, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אמריקה, אסיה ואפריקה.
חניונים - חניונים פרטיים בכל העולם שוברי התשלום המוזלים Camper Money" באירופה.
ראלי שוק - מכירת מפות, ספרי טיול, ספרי טיול מיוחדים לקרוואנים, ספרי תוכניות טיול ליעדים מבוקשים, מפות חניונים, ספרי החניונים, ערכות הפעלה לדרך, שירונים לדרך, ציוד קמפינג בקיצור כל מה שזקוקים לו לטיול  קרוואנים.
יעוץ ותכנון מסלולים – רק מי שבאמת טייל הרבה בקרוואנים כמונו מסוגל אכן לייעץ לגבי מסלולים וטיולים בקרוואנים. אנו מציעים מגוון גדול של חבילות ייעוץ ותכנון מסלולים  אירופה, ארצות הברית, אוסטרליה, דרום אמריקה ועוד מקומות נוספים בעולם למטייל העצמאי או לקבוצות קטנות.
חבילות "טוס וסע" – חבילת טיול אלו כוללות טיסות בחברות סדירות או שכר, טיסות בחברת אל-על בשילוב עם שכירת קרוואן. לחבילה ניתן להוסיף: תכנון מסלול, הזמנת חניונים, ביטוח נסיעות לחו"ל, העברות, מלונות ועוד. היקף ותכולת החבילה נקבעים לכל נוסע בנפרד על פי צרכיו.
מרכז מידע – מרכז המידע שלנו (שיופץ בשלב ראשון האינטרנט וגם כעיתון מודפס למנויים) יכלול מידע על חידושים בתחום, הצעות מיוחדות, הרצאות וימי מפגש, לוח מודעות למטיילי הקרוואנים, סיפורי דרך של מטיילים ועוד. למרכז המידע יש כמובן פורום ויועצים מומחים. לקישור למרכז המידע.