ההרשמה לטיול הסתיימה - הטיול מלא !!!

מוזמנים להירשם לטיולים האחרים לקיץ

היום הראשון של הטיול יום שישי – 10/08/18

בבוקר ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונעלה על הטיסה לגרמניה לעיר מינכן בירת בוואריה, לאחר הנחיתה בגרמניה נעלה על אוטובוס שייקח אותנו לתחנת ההשכרה שם נתחיל בקבלת הקרוואנים, לאחר שנתארגן על הקרוואנים נתחיל את הטיול בנסיעה קצרה למרכז קניות להצטיידות ראשונית של מזון לטיול ומשם נמשיך בכיוון דרום מזרח בכבישים המהירים המפורסמים של גרמניה ה- "אוטובאן" ואחר כך דרומה לכיוון הרי הטירול דרך הכפרים הציוריים מכוסי צמחי גרניום בחלונות, נחצה את מעבר ההרים אכנפאס ונעבור לאוסטריה. נמשיך לאורך נהר האכן עד לעיירה אכנקירך נמשיך לאורך שפת האגם לנקודת תצפית שם נעצור לתצפית על האגם הקרחוני אכנזה הצלול וישובים שסביבו. 
מנקודת התצפית נמשיך בנסיעה עד לעיקול חד בדרך שם נעצור ונצא לטיול רגלי קצר בתוך יער אופייני לאזור הרי הטירול, בסיום מסלול ההליכה נמשיך ברגל לתצפית מרהיבה על עמק נהר האין שנמצא למרגלותינו. נמשיך לכיוון העיירה רטנברג לחניון על שפת האגם ולאחר מפגש ערב קצר נפרוש לשינה.

היום השני של הטיול יום שבת – 11/08/18

בבוקר נתחיל בנסיעה קצרה לעיירה רטנברג הסמוכה לחניון, ניכנס לביקור בעיירה הקטנה ביותר באוסטריה העוסקת כולה בייצור זכוכית וקריסטל, נלך למפעל הזכוכית של משפחת קיסלנגר, במפעל נראה נפח זכוכית בעבודה, נראה נפחי מיניאטורות, חרטים החורטים על כלי זכוכית, מערת קריסטל ותצוגה של עבודות זכוכית רבות ומיוחדות.
נמשיך בנסיעה קצרה לאורך נהר האין לעיירה שווץ, שם נלך לביקור במכרות הכסף שהיו המכרות הגדולים בעולם במאות הקודמות לכריית מחצב הכסף. ניכנס ברכבת זעירה בנסיעה של 800 מטר בתוך האדמה ויותר מקילומטר בעומק האדמה לסיור במכרה העתיק והחדיש יותר כולל גלגל המים הענקי שבתוך המכרה.

משם נעלה על הכביש המהיר לכיוון מערב לביקור בעיר אינסברוק נתחיל את הביקור בעיר בעולם הפעמון שהוא מפעל ומוזיאון לנושא ייצור פעמונים של משפחת גרוסמאייר המפעל מייצר מפעמוני ענק לכנסיות ועד לפעמונים בגודל כף יד, בביקור נראה ונלמד על ההיסטוריה של הפעמונים בעולם ובאירופה, את תצוגת הפעמונים והענבלים, נראה את המפעל העתיק והמפעל המודרני ונבקר בחדר שקט שבו נשמע, נראה ונרגיש את צלילי הפעמון ונסיים בתצוגת פעמונים קטנים (בתשלום נוסף במקום).
לאחר הביקור נצא ברגל ממוזיאון הפעמון לסיור מובל בעיר אינסברוק, נלך למרכז העיר שם נראה את גגות הזהב של הארמון, למלון שבו התארח מוצרט כילד, נבקר בכנסייה על שם יעקב הקדוש ובסיום נתפזר לארוחת צהריים במגוון המסעדות שבעיר ולמרכזי החנויות והשווקים. נמשיך לזמן חופשי לכל אחד להסתובב ברחובות, בחנויות ובשווקים של אינסברוק.
נחזור לחניון שם יוכלו הילדים להשתמש במתקני החניון או לרחוץ באגם הצמוד לחניון ובערב במידת האפשר לילדים נקרין סרט בחניון.

היום השלישי של הטיול יום ראשון  - 12/08/18

בבוקר נתחיל בנסיעה מערבה, נעבור את אינסברוק בדרכינו, נרד דרומה בכביש המוביל לעיירה הקטנה פיס לשם נטפס להרים לגובה שממש יושב מעל גג העולם והנוף הכפרי הררי מדהים עד שניכנס לפארק המעופפים.
בפארק נעלה ברכבל לראש ההר שם נוכל לבחור בין מגוון פעילויות של גלישה, ריחוף, מסלול מכשולים, קפיצה ממגדל ועוד (בתשלום נוסף במקום). לאחר שנסיים את הפעילות בפארק המעופפים נגלוש במגלשת הרים רודלבאן ארוכה ומהירה במורד ההר למגרש החניה.
משם נמשיך בנסיעה צפונה חזרה לכביש המהיר, משם נצפין דרך העיירה אימסט לכיוון הפסגה הגבוהה ביותר בגרמניה הצוגשפיצה אשר ליד עיירת הסקי המפורסמת גרמיש. נעצור בדרך לתצפית על ההר ולהתרעננות. משם בנסיעה בקטע מהדרך הרומנטית. נמשיך בנסיעה צפונה ונעבור בין כפרים וטירות ונופי מים. נגיע לחניון אשר ממוקם על שפת אגם ולאחר שנתמקם נצא לפעילות נופש פעיל של משחקי ספורט, משחקי כדור, רחצה באגם וירי בחץ וקשת בחניון. בערב נקיים מפגש קבוצתי עם קפה ועוגיות מיד אחריו הקרנה של סרט לילדים.

היום הרביעי של הטיול יום שני – 13/08/18

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה דרומה ליום שכולו כיף ושעשוע בפארק השעשועים סקי ליין שבו מגוון של מתקנים בגובה השמיים כמו רכבות הרים, כדור נפילה חופשית, גלגל ענק לילדים גדולים ומבוגרים ומתקנים רבים לקטנים כולל מכוניות, מתקני מים ועוד ועוד נמשיך את הבילוי בפארק השעשועים סקי ליין עד לסגירה שלו.
לאחר הסגירה נמשיך בנסיעה דרומה לכיוון האגם השני בגודלו באירופה אגם בודן, שם ליד העיר לינדאו ניכנס לחניון, בערב נקיים מפגש קבוצתי למבוגרים ובמידת האפשר נקרין סרט לילדים.

היום החמישי של הטיול יום שלישי – 14/08/18

בבוקר נצא מערבה לאורך חופו הדרומי של אגם בודן, נעבור את הגבול לשוויץ ונמשיך לכיוון העיר קונסטנץ בגרמניה על שפת האגם. נחצה את הגבול לגרמניה ונחצה את העיר קונסטנץ ונמשיך בנסיעה לביקור באי הפרחים המפורסם מייניהו. באי ניסע באוטובוס למרכז האי ונצא לטיול ברגל לביקור בגני הפרחים, אולם חממת הסחלבים, פסלי הברווזים, גני הקקטוסים ונסיים בביקור בחממות הפרפרים הטרופיים. 
נצא מאי הפרחים ונחצה שוב את הגבול לשוויץ לעיר שפהואזן שם נמצאים המפלים הרחבים ביותר באירופה הם מפלי הריין, במפלים נלך ברגל לבסיס המפלים 
נעלה על סירה אשר תשיט אותנו למרכז המפלים, נרד לסלע המתנוסס לו במרכז המפל ונטפס על הסלע לתצפית על המפלים והסביבה, בסיום התצפית נעלה על הסירה ולאחר שייט בצמוד למפל נחזור לחוף מבטחים.
בסיום הביקור נעבור את הגבול חזרה לגרמניה ונמשיך צפונה ליער השחור לחניון במזרח היער השחור ובערב לאחר התארגנות במידת האפשר נקרין סרט לילדים.

היום השישי של הטיול יום רביעי – 15/08/18

את היום הזה נקדיש לאגם הקטן הקרחוני המיוחד של מרכז היער השחור אגם טיטיזה. נתחיל בבוקר בנסיעה לעיירה טיטיזה למגרש החניה המרכזי ומשם נרד לסיור קצר וזמן חופשי במדרחוב של העיירה בינות לעושר חנויות המזכרות של היער השחור ומיטב מטעמי האזור. ניפגש במזח על שפת האגם ונצא לשייט רגוע של חצי שעה על האגם שבסופו נחזור ברגל לקרוואנים.
משם נמשיך לפארק המים המקורה הגדול של היער השחור באד פרדאייס ל- 4 שעות של כיף בפארק המים המחומם והמקורה (בתשלום נוסף במקום).
בסיום הפארק נצא בנסיעה לכיוון העיר באד קורצינגן לחניון הנמצא בעיירה סמוכה ובערב נקיים מפגש קבוצתי עם עוגיות קפה ויין למבוגרים ובמידת האפשר סרט לילדים, המעוניינים יוכלו לצאת ברגל בהליכה קצרה לקפה באחד מבית הקפה שבמרכז העיירה הנמצאת מרחק הליכה של דקות ספורות מהחניון.

היום השביעי של הטיול יום חמישי - 16/08/18

נתחיל בנסיעה דרומה לעיירה שטייננהופן שם נבקר בפארק ציפורים, לאחר שנבקר בכלובים ובתצוגות של הציפורים נמשיך בצפייה במופע של ציפורי טרף כמו עיטים, נשרים ועוד. משם נמשיך לצפייה ולהאכלה של קופי מקוק הנמצאים במתחם הקופים הצמוד. 
מהפארק נמשיך בנסיעה קצרה לעיירה הסל שם נבקר במערת נטיפים מעניינת ומהעתיקות שנמצאו ביער השחור, נרד לסיור במערה נראה צורות שונות בסלע ומעיין ומפל תת קרקעי נראה את נטיף העתיק ביותר שהתגלה במערות נטיפים בגרמניה.
נמשיך בנסיעה צפונה למרגלות ההר בלכן השלישי בגובהו ביער השחור, נעלה על ההר בנסיעה עד לתחנת הרכבל משם בנסיעה ברכבל לפסגת ההר, שם נלך למסלול הליכה מעגלי סביב הפיסגה שבסיומו המעוניינים יוכלו לשבת לקפה ועוגה בבית קפה עם תצפית בנוף על היער השחור ומשם ברכבל נרד לקרוואנים.
ממהר נצא בנסיעה לחניון בעיר פרייבורג בחניון נקיים פעילות לילדים ומפגש של קפה למבוגרים.

היום השמיני של הטיול יום שישי – 17/08/18

בבוקר נצא צפונה לחניון הקרוואנים בפארק השעשועים אירופה פארק משם נלך לפארק ואת היום הזה נקדיש לכיף עם עוד כיף ורק כיף כאשר נבלה אותו כולו מהפתיחה פארק השעשועים הטוב באירופה - אירופה פארק, נעבור במתקנים המאתגרים ברכבות הרים וסירות מים, נראה סרט ארבעה מימדים, עולם המומינים, מציאות מדומה ועוד .
נעבור בין המדינות השונות נוכל לאכול סופלקי ביוון או דגים בסקנדינביה ולקנח בקפה איטלקי משובח או סתם פיצה וצ'יפס ואחרי האוכל עד הסגירה נמשיך ליהנות מהמתקנים השונים מהחללית הרוסית מיר ועד לאבובים בסקנדינביה או רכבות השלג בשוויץ וברכבות ההרים המהירות והגדולות באירופה.
לאחר יום כיף בפארק השעשועים אירופה פארק נחזור כל אחד בזמנו לחניון הקרוואנים בעיר פרייבורג.

היום התשיעי של הטיול יום שבת – 18/08/18

בבוקר נשאיר את הקרוואנים בחניון ונצא ברגל לעיר פרייבורג בירת היער השחור לסיור מודרך שיוביל אותנו לאורך תעלות המים, הרחובות המרוצפים אבן, לוחות הפסיפס ברחובות, נתחיל בביקור בבית הכנסת של העיר פרייבורג ונשמע על סיפור המקום וההיסטוריה של הקהילה היהודית שבעיר. נמשיך לכיכר המרכזית של העיר ונבקר בכנסיה המפורסמת של פרייבורג שלאחר מכן נגיע לשוק ולמדרחוב עם החנויות בעיר פרייבורג נסתובב בשוק שביום זה הוא שוק השבת הגדול ובקניות בעיר ביום שבו השוק מלא וססגוני במיוחד. נמשיך לזמן חופשי בעיר ובחניות שלה.

בערב לאחר שנחזור לחניון ברגל או ברכבת נגיע לחניון שם נלאחר ארוחת ערב, נשב ביחד למפגש מבוגרים וסרט במועדון לילדים. 

היום עשירי  של הטיול יום ראשון – 19/08/18

בבוקר נתחיל בנסיעה קצרה צפונה ונצא לטיול בחלק המרכזי של היער השחור נתחיל בביקור במוזיאון הפתוח של היער השחור בעיירה גוטח שבו נטייל בין הבתים השונים, נכין משרוקיות קוקייה, נראה כיצד טוחנים קמח  ומנסרים עצים בכוח המים ונראה מגוון בתים מאזורים ותקופות ביער השחור.
נמשיך לגלישות של כיף במגלשת הרים רודלבאן בגרמנית, המהירה ביותר ביער השחור הנמצאת צמוד למוזיאון בעיירה גוטח.
משם בנסיעה קצרה לכיוון העיירה טריברג המהווה מרכז לייצור שעוני קוקייה, אשר נוצרו והתפתחו ביער השחור ולא כפי שמקובל לחשוב בשוויץ, נמשיך לעיירה מקום משכנם של מספר אומנים יוצרים של עבודות עץ נצא לסיור רגלי למפלי טריברג המפלים הגבוהים ביותר בגרמניה ונקנח בזמן חופשי בעיירה טריברג.

נסיים את היום בנסיעה דרך הכבישים הנופיים  של היער השחור לחניון הנמצא על יד העיירה הורב בערב נקיים מפגש קבוצתי למבוגרים עם קפה ועוגה ובמידת האפשר נקרין סרט לילדים.

היום אחד עשר  של הטיול יום שני – 20/08/18

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה מזרחה לכביש המהיר 81 שם נמשיך צפונה לכיוון העיר שטוטגארד. נעבור לכביש מהיר 8 המוביל אותנו מזרחה לעיר אגסבורג, ביום זה יוכל כל אחד לבחור בין מספר פעילויות שנתפצל לקבוצות. 
הקבוצה הראשונה תמשיך בנסיעה ליער עתיק שם יכנסו לפארק החבלים ולאחר הדרכה יצאו לשלוש שעות של אקשן ואומץ בפארק חבלים 
(בתשלום נוסף במקום) שכולל מעבר בין עצים במסלולי הליכה באוויר, באומגות ארוכות, רשתות עכביש ומדרגות שונות. מי שלא ירצה ללכת לפארק יוכל לנסוע לבקר במוזיאון מרצדס (בתשלום נוסף במקום) או לבלות כמה שעות של קניית מותגים בעיירת אוטלט הקניות מצינגן. 

לאחר סיום הפעילויות השונות ניפגש בחניון על שפת אגם נשחרר את ילדים ליהנות מהאגם והמדשאות בזמן שאנחנו נתחיל להתארגן להחזרת הקרוואנים ובערב נקיים מפגש סיכום של הטיול עם קפה ועוגה בהשתתפות כל הקבוצה.

היום שניים עשר של הטיול יום שלישי – 21/08/18

בוקר נצא בנסיעה של כשעה צפון מזרחה לכיוון העיר מינכן שם ניכנס לתחנת ההשכרה להחזרת הקרוואנים שהיו ביתנו בימים האחרונים. נשלים את הליך האריזה וההחזרה של הקרוואנים ולאחר ההחזרה ניפרד מהם לשלום נעשה תמונה קבוצתית ונעלה על האוטובוס. נצא למרכז מינכן לטיול מודרך במרכז העתיק של מינכן משם נמשיך לזמן חופשי במדרחוב ובבית העירייה נצא לביקור בכפר האולימפי ובתצוגה של חברת BMW, במידה והזמן יאפשר נבקר באצטדיון הכדורגל של באיירן מינכן.
נמשיך וניסע עם האוטובוס לשדה התעופה של מינכן לאחר שנפקיד מזוודות ושניפרד מגרמניה נעלה על הטיסה חזרה לישראל. 

הערות
בהתאם למזג האוויר יתכנו שינויים בסדר המסלול
החניונים שבמסלול אינם סופיים ועלולים להשתנות  

פארקי שעשועים בטיול 
פארק השעשועים ליד מינכן - סקיי -ליין
פארק השעשועים הגדול באירופה - אירופה פארק

אתרים מרכזיים בטיול
סיור בערים: פרייבורג בגרמניה, אינסברוק באוסטריה, מינכן בגרמניה
העיירה הציורית טיטיזה ושייט באגם
פארק הציפורים 
פארק המעופפים ומגלשות ההרים הארוכות בפיס 
מגוון אתרי טבע: מערת הנטיפים - אנשי האדמה, רכבל בלכן וסיור על ההר, מפלי טריברג הגבוהים ביותר בגרמניה, אי הפרחים באגם בודן, מפלי הריין הרחבים ביותר באירופה
מגלשות הרים מהירות בגוטח
מכרה הכסף בטירול באוסטריה


אתרים לבחירה בטיול

 

פארק חבלים
פארק המים באד פרייס הגדול וביער השחור בעיירה טיטיזה

לינה בטיול
חניונים מוסדרים ברמת 3 עד 5 כוכבים
 
בארץ לפני הטיול
מפגש קבוצה בארץ
חוברת הדרכה להתארגנות וחוברת הדרכה על הקרוואן 

צוות הטיול
מדריך הטיול - צפריר ישי , מורה דרך מוסמך של משרד התיירות, מדריך טיולים מומחה ליער השחור ולאוסטריה
מנהלת הטיול  -  רחל ישי 

נשמע מעניין התקשרו 04-8143000 או שילחו פנייה בהמשך הדף - לקבל הצעת מחיר מותאמת למשפחתכם

המראה מישראל
בתאריך 10 באוגוסט בשעה 6:00 בטיסת אל על LY353 לעיר מינכן נחיתה בשעה 09:10

טיסה חזרה לישראל
בתאריך 21 לאוגוסט בשעה 21:55 בטיסה של חברת אל על מספר LY352 ונחיתה בישראל בתאריך 22 לאוגוסט בשעה 02:40


הערות 
     • לוח הזמנים עשוי להשתנות בהתאם לשינוי של חברת תעופה או של לוח הטיסות של  חברת התעופה
     • ארוחות חמות מוגשות בכל הטיסות – להזמת אוכל מיוחד: כשר, צימחוני, מנות ילדים וכד' יש לפנות למשרדי ראלי קרוואנים.
    • כל נוסע ראשי להביא מזוודה אחת במשקל 23 ק"ג ותיק יד אחד במשקל של עד 7 ק"ג 
דגם משפחתי קטן למשפחה של 3 עד 4 נפשות - בקישור הזה 
דגם משפחתי בינוני למשפחה של עד 4 עד 6 נפשות -בקישור הזה
דגם משפחתי גדול למשפחה של 4 עד 6 נפשות - בקישור הזה

כל משפחה תקבל דגם על פי גודלה 
ניתן לשדרג לדגם גדול יותר בהתאם לזמינות ולסדר ההרשמה על בסיס כל הקודם זוכה
את העובדה שאסור לטוס לחו"ל ללא ביטוח זה דבר שכבר ידוע לכולם, אבל בטיול עם קרוואן
זה חשוב עוד הרבה יותר.

בשיתוף פעולה ייחודי בין סוכנות ביטוח לחברת ראלי קרוואנים נבנתה פוליסה ייחודית ביטוח נסיעות למטיילי קרוואנים עם מספר רב של אפשרויות ותוספות המותאמות במיוחד לטיולי קרוואנים. פוליסות לנוסעים לחו"ל כוללות: ביטוח בריאות, ביטוח מטען, ביטוח למחשב נייד ולנוסעי הקרוואנים וגם ביטוח החזר השתתפות עצמית על נזקים לקרוואן. כמו כן, תוכלו להרחיב את ולכלול ביטוחי בריאות מורחבים לאנשים עם מצב רפואי קיים. 
למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר היכנסו לקישור הזה
 
לא פחות חשוב,
ואפילו הכרחי בגלל דמי הביטול הגבוהים בטיול קבוצתי קרוואנים, תוכלו למצוא כאן ביטוח ביטול נסיעה, שבו במידה ותבטלו את הטיול תקבלו את כל כספכם חזרה ללא כל שאלות. 
 למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר היכנסו לקישור הזה

טיסה
טיסה הלוך ושוב בחברת תעופה אל על, על פי התוכנית של הטיול
מחיר הטיסה כולל את כל המיסים, האגרות וההיטלים שידועים ביום מתן המחיר.
 
העברות
העברה משדה התעופה לתחנת ההשכרה ביום ההגעה.
העברה מתחנת ההשכרה לשדה התעופה ביום החזרת הקרוואן.
 
קרוואן
קרוואן אחד למשפחה עד 6 נפשות.
ערכת מטבח
ערכת פיקניק הכוללת שולחן וכיסאות כמספר הנוסעים
קילומטרים ללא הגבלה.
מיסים מקומיים הקשורים להשכרת הקרוואן והלינה בחניונים.
דמי ניקיון ומסירה של הקרוואן.
שירות דרך וביטוח לקרוואן כולל השתתפות עצמית.
מיכל חומר כימי לשירותים.
 
אתרים
דמי כניסה לאתרים אשר מצוינים ככלולים בתוכנית הטיול.
לאחר רכישת הכרטיס - דמי כניסה לכל האתרים הכוללים בכרטיס היער השחור (רכישת הכרטיס עצמו אינה כלולה במחיר)
חניה לקרוואן באתרי התיירות
 
חניונים
דמי החנייה לקרוואן לכל החניונים שבתוכנית הטיול - שם החניון יכול להשתנות אך לא האזור שלו
החניה בחניון כוללת חיבור חשמל במידה וקיים בחניון.
דמי הכניסה והלינה בחניונים לנוסעי קרוואן לכל לילה.
שימוש במקלחות החניון כולל מים חמים.
מילוי וירקון מים ופינוי זבל בחניון
 
הדרכה
2 מדריכים ישראלים דוברי עברית, אחד מהם מורה דרך מוסמך של משרד התיירות..
ספר טיול הכולל הסברים על מסלול הנסיעה בטיול, הוראות נסיעה ונקודות מפגש.
מכשיר קשר בכל קרוואן
מכשיר ניווט לוויני (GPS) דובר עברית בכל קרוואן 
 
מה לא כלול במחיר הטיול
כללי
חידוש והארכות לדרכון לתוקף לפחות 6 חודשים מיום תחילת הטיול.
רישיון נהיגה ישראלי בתוקף לכל נהג שבצמוד לו רישיון נהיגה בין לאומי.
כל מס או היטל שאינו ידוע כעת ויוטל בעתיד.
הוצאות בעל אופי אישי.
 
ביטוחים
ביטוח רפואי אישי לכל נוסע וביטוח מטען של הנוסעים
ביטוח החזר דמי ביטול מסיבה רפואית
ביטוח החזר השתתפות עצמית בקרוואן
 
                            מומלץ לעשות ביטוח משולב לכל הדברים  
 
טיסה
כל שינוי שיעשה על ידי חברות התעופה לגבי היטלים ואגרות של כרטיסי הטיסה.
הזמנה שריון או שמירת מקום ישבה בטיסה.
שדירוג של כרטיס טיסה.
פיצול או קיצור או הארכה של תאריכי היציאה או חזרה מהטיסה של הקבוצה.
 
קרוואן
ערכת שינה לכל נוסע
אגרות כבישים
דלק עבור הקרוואן (הקרוואן הוא בעל מנוע סולר)
 
כלכלה ובידור
רכישת כרטיס היער השחור לכל משפחה בטיול
כניסות לאתרים אשר צוינו כתוספות למחיר בטבלת התוספות.
ארוחות בטיול.
מוצרי מזון לקרוואן.
אירועים ובילויים בערבים אשר לא צוינו בתוכנית הטיול.
 
תחבורה
תחבורה ציבורית בערים אלא אם ציון בתוכנית שכלול.
תחבורה ציבורית בימים חופשיים.
השכרת אופניים.
 
פיקדון
פיקדון שגובהו 1,500 יורו אשר יחויב בפועל בכרטיס אשראי (ויזה או מסטרכארד בלבד)
הפיקדון יוחזר תוך 14 יום מיום החזרת הקרוואן, בניכוי נזקים.
בזמן קבלת הקרוואן, חתימה על חוזה התחייבות לתשלום קנסות דרך, בחיוב בכרטיס אשראי שינתן לביטחון.  
 
חניונים
שימוש במכונות כביסה וייבוש
שימשו במתקני בישול בחניון.
שימוש במתקנים בחניון אשר עולים כסף בחניון.
תנאים כללים לתשלום הטיול
 1. דמי הרשמה: בעת ההרשמה לטיול תשולם מקדמה בגובה של 200 יורו לקרוואן, דמי הרשמה לא יוחזרו בשום מקרה למעט במידה והטיול בוטל על ידי המארגנים וביוזמתם.
 2. תשלום עבור הטיול: יתרת התשלום עבור הטיול תבוצע לא יאוחר מ- 45 יום לפני תאריך היציאה.
 3. המחיר הנקוב הינו מחיר לתשלום במזומן במט"ח. 
 4. בתשלום בשקלים השער לחישוב יהיה על פי חוק הגנת הצרכן שהוא שער העברות והמחאות גבוה של בנק לאומי שפורסם יום קודם ליום התשלום.
 5. על תשלום בשקלים יתווסף סך של 10 אגורות ליורו עבור דמי המרה משקלים למט"ח.
 6. על תשלום בכרטיס אשראי, בכל מסלול שהוא, יגבו דמי אשראי בגובה של 2% התשלום בשקלים.
 7. בתשלום בכרטיס אשראי ניתן לשלם בעד- 4 תשלומים שקליים שווים ללא ריבית. על כל תשלום נוסף תגבה ריבית בהתאם למספר התשלומים הסופי בגובה של חצי אחוז לכל תשלום.
 8. ניתן לשלם בתשלומים בכרטיס אשראי במסלול קרדיט על פי ההסכם בין הלקוח לבין הבנק.
 9. נרשמים אשר ירצו להמשיך שהותם אחרי הטיול או להתחיל אותו לפני הקבוצה ישלמו תוספת של 50$ לאדם, זאת בנוסף לעלות הנגבית על ידי חברת התעופה עבור שינוי הטיסה וע"י חברת השכרת הקרוואנים ורק באישורן המוקדם של החברות השונות.
 10. דמי ביטול – דמי ביטול בגובה 100 ש"ח או 5% הנמוך שבניהם יגבו בהתאם לחוק הגנת הצרכן במקרים שבהם הוא הביטול נעשה על פי התנאים בחוק הגנת הצרכן. במידה והביטול נעשה מעבר לתנאי חוק הגנת הצרכן יהיה דמי הביטול:
 • ביטול של עד 60 יום לפני הטיול: דמי ביטול בגובה דמי הרשמה. 
 • ביטול של 60 עד 30 יום לפני מועד היציאה: יגבו דמי ביטול בגובה של 30% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה. 
 • ביטול הטיול שיעשה 30 יום לפני הטיול ועד 15 יום לפני הטיול: יחויבו בדמי ביטול בגובה של  50% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה  
 • ביטול של 15 יום עד  יום הטיול: דמי ביטול של כל עלות טיול.
 
תנאים כללים לקיום טיול
 1. מסלול הטיול מפרט את המקומות והאתרים שבהם נבקר אך לא בהכרח את סדר ביצועם.
 2. מיקום ושמות החניונים עלולים להשתנות מהתכנון המקורי, אולם הם יישארו באזור המתוכנן
 3. הצעת המחיר הנשלחת בדוא"ל היא בכפוף לתנאים הכלליים המפורטים הנמצאים במשרדי החברה וניתן לקבל העתק מהם על פי דרישה כאמור בהערה שבתחתית עמוד זה.
 4. המסלול בנוי על חופש נסיעה במתכונת המסלול הפתוח והאחריות להגיע בזמן למקום מפגש שנקבע היא על פי רצונו ועל אחריותו של המטייל.
 5. אין המארגנים יהיו אחראים על כל עיכוב או אי ביקור בכל אתר שהוא בין בתשלום ובין שלא בתשלום עקב איחור שנגרם מאי הגעת הקרוואן בזמן למקום מפגש מכל סיבה ולרבות עקב בעיות תחבורה, תאונות, תקלות טכניות וכד' .
 6. על הנוסע להיות צמוד לתוכנית הנסיעה הכללית המצויה בספר הטיול על מנת להיות צמוד לקבוצה, אי הצמדות מכל סיבה שהיא היא על אחריות הנוסע בלבד והמארגנים לא יהיו אחראים על כל נושא ודבר שיקרה עקב אי ההיצמדות.
 7. המארגנים יהיו אחראים על כך שיימסר בתחילת הטיול קרוואן תקין למעט תקלות שיצוינו בטופס הקבלה בדיקת הקרוואן היא אחריות המטייל בלבד.
 8. המארגנים לא יהיו אחראים על תקינותו של הקרוואן במהלך הטיול, שירות לקרוואן יינתן על ידי החברה המשכירה ונציגה המקומי וצוות הטיול במידת האפשר.
 9. במידה והקרוואן יוחזר לתחנת ההשכרה מלוכלך ו/או עם נזקים תגבה חברת ההשכרה את עלות הנזק או דמי ניקיון וכד' עד גובה דמי ההשתתפות העצמית לכל מקרה בנפרד מהמטייל וכל תשלום מסוג זה יבוצע בין המטייל חברת ההשכרה בחו"ל ועל אחריותם בלבד.
 10. דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ (ראלי קרוואנים) אינה הכתובת לתביעות כנגד חברת ההשכרה המקומית. מקום השיפוט של תלונות בין השוכר לחברת ההשכרה המקומית יהיה על פי תנאיי חברת ההשכרה.
 11. חברת ההשכרה המקומית שומרת לעצמה את הזכות לתת רכב חלופי לזה שהוזמן בזמן קבלת קרוואן, ללא הודעה מוקדמת, ומבלי לגבות תוספת מחיר מהלקוח.
 12. המספר המקסימאלי של הנוסעים בקרוואן כפי שמופיע במפרט הרכב באתר ראלי קרוואנים הוא המספר המחייב. במידה ומספר הנוסעים יעלה על מספר זה רשאית חברה ההשכרה המקומית לא לתת לשוכר את הקרוואן, במידה ונלקח קרוואן ונמצאו בו מעל למספר הנוסעים המותר בחוק כפי שמופיע במפרט הרכב באתר ראלי קרוואנים, יהיה הקרוואן ללא ביטוח וראלי קרוואנים מסירה מעליה כל אחריות לטיפול בלקוח זה.
 13. התנאים הכללים המלאים להשכרת קרוואן נמצאים במשרדי החברה בשפה האנגלית וניתן לקבלם על פי דרישה.
 14. בכל מקרה תנאי ההשכרה המחייבים יהיו על פי חוזה השכירות שיחתם מול החברה המקומית במעמד קבלת הקרוואן.
 התנאים הכלליים שפורטו הם חלק מהזמנת הלקוח לטיול קבוצתי בקרוואנים הוא מצטרף לרשום בטפסי "תנאי מידע והזמנה" הנמצאים באתר האינטרנט וטופס "תנאי שכירות הקרוואן" אשר נמצאים באתר או אשר נמצאים במשרדי החברה ויינתנו על פי בקשה או בזמן ההרשמה לטיול.
 
עצם ההרשמה לטיול מהווים
את אישור הנרשם שקרא והבין את כל התנאים הכללים
וכן נתן את הסכמתו לתנאים הללו וכן לכל התנאים שפורט ומפורטים בטפסים האמורים.
הנחת רישום מוקדם של 90 יורו לאדם לנרשמים עד 01/03/18 
 
הנחות לילדים בטיול
הנחה לילד מגיל 6 ועד גיל 12 - 57 יורו לילד
הנחה לילד מגיל 2 ועד גיל 6 - 72 יורו לילד
כל הנחות רישום מוקדם ניתנת בנוסף להנחות ילדים 
 
תוספות למחיר
תוספת להרשמה של לתינוק עד גיל 2 - 120 יורו
תוספת לבוסטר לילד מגיל 4 עד 12 - 14 יורו
תוספת לכיסא תינוק עד גיל 3 - 28 יורו 

נשמע מעניין התקשר 04-8143000 או שלח פנייה בהמשך הדף - לקבל הצעת מחיר מותאמת למשפחתכם
הוצאות נוספות בטיול 
במהלך הטיול ישנם הוצאות נוספות לכל משפחה בהתאם לגודל הקרוואן והמשפחה
דלק עבור כל הטיול: כ- 300 יורו לקרוואן
אוכל במהלך הטיול: כ- 10 יורו לאדם ליום (בהתבסס על כך שאוכלים לפחות 80% מהארוחות בקרוואן)
אגרות כבישים במהלך הטיול: כ- 10 יורו אגרת כבישים באוסטריה, כ- 40 יורו אגרות כבישים בשוויץ 
פיקדון עבור הקרוואן: 1,500 יורו פיקדון בכרטיס אשראי בלבד 
 
כניסות נוספות בטיול 
כרטיס היער השחור  
(כניסות לאתרים שבתוכנית הטיול שרכישת הכרטיס חוסכת את כל העלות שלהם)
כרטיס משפחתי (2 מבוגרים ו- 3 ילדים מגיל 4 ועד 17 כולל) – 245 יורו 
לכל אדם שלא במסגרת כרטיס משפחתי
כרטיס מבוגר (מגיל 12) –  70 יורו 
כרטיס ילד58 יורו (

במהלך הטיול נבקר גם באתרים שאינן כלולים במחיר הטיול או נעבור ליד אתרים מעניינים שמי שיירצה יוכל להיכנס ולבקר בהם באופן עצמאי
להלן האתרים ומחירם.
המחירים הם מחירים לקבוצה ומכונים לתאריך 15/11/17 ועשויים להשתנות על פי החלטות האתרים ללא הודעה מראש.
מוזיאון הפעמונים באינסברוק - 4.5 יורו לאדם
מגוון מתקני ההר בפיס  - 2-15 יורו לאדם בהתאם למתקן שנבחר
פארק המים באד פארדייס
 - 17 יורו לאדם לשלוש שעות
מוזיאון מרצדס - 9 יורו למבוגר
פארק החבלים - 17 יורו למבוגר, 8-12 יורו לילדים בהתאם לגילם

*שדות חובה