ההרשמה לטיול הסתיימה - הטיול מלא !!!

מוזמנים להירשם לטיולים האחרים לקיץ

היום הראשון של הטיול יום שלישי – 31/07/18

בבוקר ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונעלה על הטיסה לגרמניה לעיר מינכן בירת בוואריה, לאחר הנחיתה בגרמניה נעלה על אוטובוס שייקח אותנו לתחנת ההשכרה ליד העיר מינכן שם נתחיל בקבלת הקרוואנים, לאחר שנתארגן על הקרוואנים נתחיל את הטיול בנסיעה בכבישים המהירים המפורסמים של גרמניה ה- "אוטובאן"  
לאחר עצירה בדרך לרכוש מדבקת אגרת כבישים לאוסטריה נעזוב את הכביש המהיר ונעבור את הגבול לאוסטריה, נמשיך בעמקים של האלפים עוצרי הנשימה עד לחניון ליד העיירה צל אם זה הנמצא על שפת אגם. ניכנס לחניון ולאחר התארגנות הילדים ייהנו ממתקני המשחקים שבחניון ומחוף הרחצה של האגם לאחר מפגש ערב קצר למבוגרים נפרוש לשינה.

היום השני
 של הטיול יום רביעי – 01/08/18

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה קצרה לתוך שמורת הטבע "ההרים הגבוהים" אל הכפר ראוריס ומשם ברכבל נעלה לפסגת ההר הוכלמן בגובה של 1,780 מטר. נלך ברגל הליכה קצרה עד תחנת ציפורי הטרף הנמצאת על פיסגת ההר, שם נצפה מקרוב בציפורי הטרף נראה את הינשופים הביישנים, הניצים ושאר ציפורי טרף.
נחזור לתחנת הרכבל ונרד ברכבל לתחנת הביניים שם באתר חיפוש הזהב הילדים יהפכו להיות 
מהר מאד למומחים בחיפוש זהב, בעזרת המים הזורמים בהר, ערימות החציבה והדרכה מקצועית שתינתן, מציאת זהב בחיפושים - מובטחת. משם נרד ברכבל לכפר.

נצא בנסיעה למערת למפרכט שהיא בין המערות עם מערכת מחילות מהנרחבות ביותר באירופה. ניכנס למערה בשבילי הליכה ומדרגות המטפסות לתוך המערה נראה חזיון של אורות בקירות המערה ונמשיך בשביל ונטפס עד למפלי המים שבמערה ומשם נרד בשביל היוצא ממנה.
נמשיך דרומה לחניון ליד העיירה צל אם זה הנמצא על שפת אגם. ניכנס לחניון ולאחר התארגנות הילדים ייהנו ממתקני המשחקים שבחניון ומחוף הרחצה של האגם ובערב נקיים מפגש קבוצתי למבוגרים ובמידת האפשר נקרין סרט לילדים.

היום השלישי של הטיול יום חמישי  - 02/08/18

בבוקר נתחיל בנסיעה קצרה לעיירה וייסבאך על ידי לאופר שבה מתחיל אחד ממסלולי ההליכה היפים והעוצמתיים ביותר באוסטריה ערוץ סייסנברג. לאחר שנחנה נצא למסלול הליכה מדהים לאורך הערוץ ובין המצוקים ועל גשרי העץ שבו עד שנגיע למפל גבוההה ולאחריו למעוק שחור שבקצה המסלול שם נפנה ונחזור אל הקרוואנים.

נמשיך בנסיעה קצרה לעיירה פלאכו שם נעצור להפסקה שבה נוכל להסתובב בעיירה או ללכת למסעדה או להשתמש במגוון מתקני הנופש שבמדשאה שלידנו .לאחר ההפסקה נמשיך בנסיעה קצרה למרכז קניות להצטיידות.
משם נמשיך לפארק המים המקורה והבריכות החמות פארק המים אמדה ל- 4 שעות של כיף ובילוי במים  במגלשות בבריכות הגלים ומגלשת החור השחור - לאמיצים בלבד. 

לאחר התארגנות נעלה על הקרוואנים ונמשיך בנסיעה קצרה לחניון בתוך העיירה ראדשדט ובערב נקיים מפגש קבוצתי עם קפה ועוגיות ולילדים במידת האפשר נקרין סרט.

היום הרביעי של הטיול יום שישי – 03/08/18

בבוקר נתחיל בנסיעה מעט צפונה לעיירת כורי נחושת האוטאו למכרה  הנחושת שהיה הגדול ביותר באוסטריה. נבקר במכרה המציג את עבודתם המפרכת של הכורים במכרה זה בתקופת ימי הביניים.
לאחר הביקור במכרה נצא בנסיעה קצרה דרומה לעיירה ווגראיין שם נעלה ברכבל גרפנברג שם לאחר תצפית מרהיבה על הסביבה נלך ליהנות במגוון המתקנים שעל ההר הכוללים בין השאר: אגם עם רפסודות, גשר חבלים, מתקן טיפוס חבלים, מתקני משחקים וקפציות.

בסיום הפעילות נרד ברכבל ונמשיך בנסיעה קצרה לפארק מים פתוח ובריכה מקורה של העיירה ווגראיין שם נבלה ארבע שעות של כיף.

בסיום פארק המים לאחר התארגנות נעלה על הקרוואנים ונמשיך בנסיעה קצרה לחניון בתוך העיירה ראדשדט ונערוך מפגש של ערב שבת.

היום החמישי של הטיול יום שבת – 04/08/18

בבוקר נצא לשמורת הטבע פולאוטאל, שם נחנה בכניסה לשמורה ונעלה על "רכבת הצ'ו צ'ו" אשר תיקח אותנו לתחנה בלב השמורה שם נצא למסלול הליכה קצר בתוך יער ובסיום ההליכה נעלה שוב על הרכבת ונחזור לכניסה לשמורה.

נמשיך דרומה על הכביש הראשי במערכת גשרים עד למעבר גבול עם סלובניה אחרי שנרכוש את מדבקת אגרת הכבישים לסלובניה נחצה את הגבול דרך מנהרה ולאחר נסיעה קצרה נתחיל בנסיעה בין הכפרים לכניסה לערוץ וינטגר מסלול הליכה יפיפה לאורך נחל עם גשרי עץ מעל מים צלולים.
בסיום מסלול הליכה נחזור לקרוואנים ונמשיך בנסיעה דרומה לבירת סלובניה ליובליאנה שם ניכנס לחניון. המעוניינים יוכלו ללכת לפארק מים של המלון הצמוד לחניון (בהנחה של 50% בתשלום במקום) בערב מפגש קבוצה קצר עם קפה ועוגיות ובמידת האפשר סרט לילדים.

היום השישי של הטיול יום ראשון – 05/08/18

בבוקר נצא מהחניון בנסיעה קצרה צפונה לכיוון עיר קמניק עיר ימי בניים עתיקה, נמשיך משם בדרך נופית החוצה כפרים עד למרגלות הרכבל העולה לרמת פלנינה (ווליקה פלנינה), ברמה זאת נמצא כפר מיוחד עם בתים עגולים וגגות מחודדים הממוקם בתוך הר המכוסה שלג בחורף, נעלה ברכבל להר ומשם נמשיך ברכבל סקי פתוח לפסגה. לאחר סיור בין מספר בתים מיוחדים נמשיך  בירידה במסלול הליכה לאורך אתר הסקי שם נראה צמחיית גבהים, מפלי מים משטחי דשא ועצי יער נמשיך עד שנגיע לתחנת הרכבל ונרד ברכבל הגדול למרגלות הרמה לקרוואנים.

נחצה את קמניק נמשיך בנסיעה קצרה דרומה חזרה לבירת סלובניה ליובליאנה שם ניכנס לחניון.
מהחניון המעוניינים יוכלו לצאת בתחבורה ציבורית לסיור בעיר עד הערב. בסיור נבקר בעיר העתיקה נלך למשולש הגשרים ומדרחוב, לשוק הפתוח ונצפה במצודה של ליובליאנה. בסיום הביקור נחזור בעזרת אוטובוס חזרה לחניון.
המעוניינים שיבחרו לא לצאת לעיר יוכלו ללכת לפארק המים של המלון הצמוד לחניון (בהנחה של 50% בתשלום במקום)

היום השביעי של הטיול יום שני - 06/08/18

בבוקר נקום ונתחיל בנסיעה לאגם המפורסם בסלובניה אגם בלד. נכנס לעיירה ומגרש החניה של מרכז הפעילויות והאקשן של בלד. נעלה ברכבל של בלד להר הנמצא מעל האגם שם נלך לפארק הרפתקאות והחבלים לפעילות של שלוש שעות, נתחיל בשיעור הדרכה ונטפס על מסלול ההליכה בין העצים מצוידים ברתמות אבטחה. בסיום הפעילות נרד בגלישה במגלשות הרים של בלד חזרה מההר.

שביל בין העצים יוביל אותנו לטיילת של בלד שם נתפצל לזמן חופשי בעיירה על שפת האגם. המעוניינים יוכלו מאחד הרציפים לעשות שייט לאי שבלב האגם בסירת גונדולה (בתשלום נוסף במקום לסירה). לאחר זמן שיטוט בעיירה ניפגש מחדש במגרש שם ימתינו לנו הקרוואנים.
נתחיל בנסיעה צפונה, נעזוב את סלובניה ודרך המנהרה נחצה לאוסטריה, נמשיך צפונה באוסטריה בכביש המהיר לחניון ליד העיירה גריאייס שם יוכלו הילדים ליהנות מסוף יום בנוף במשחקים בחניון.

היום השמיני של הטיול יום שלישי – 07/08/18

בבוקר נצא צפונה בדרכנו על הכביש המהיר עד לכפר וורפן ולטירת הוהאוורפן (וורפן הגבוהה). ניכנס לחניה ונעלה ברכבל לטירה שם נלך לרחבת חצר הטירה וניכנס לסיור בטירה בעזרת אדיו-גייד בעברית ונעבור בין החדרים, נטפס על הצריחים של הטירה נגיע עד מגדל הפעמון.

בסיום הביקור נלך לצפות במופע הבזים של אגודת מאלפי הבזים של זלצבורג הלבושים בלבוש המסורתי וידגימו את שליטתם במעוף הבזים וציפורים נוספות, בסיום המופע נרד שוב ברכבל אל הקרוואנים.

ניסע בנסיעה קצרה לכפר אבטנאו, עד להר קרקוגל. נעלה ברכבל המתאים ל- 8 אנשים לתחנת הפסגה על הר קרקוגל שם נצא בירידה מרהיבה של 2 ק"מ במגלשת הרים אקסטרים "רודלבאן" לתחתית ההר.
משם נמשיך בנסיעה קצרה לחניון לילה הנמצא בעיירה אבטנאו שם הילדים יוכלו לשחק בבריכת השחייה בחניון ובערב נקיים מפגש למבוגרים ובמידת האפשר נקרין סרט לילדים.

היום התשיעי של הטיול יום רביעי– 08/08/18

את היום הזה נקדיש לעיר זלצבורג, בבוקר ניסע בנסיעה קצרה מהחניון לטירת הלבורנן עם המדשאות הענקיות שלה והמזרקות שמסביבה הבנויה בארכיטקטורה המנייריסטית. לאחר שנחנה במגרש החניה מוקף הדשאים נלך לחצר הארמון שם ניכנס לביקור במסלול מודרך של גן הפתעות המזרקות המבטיח חוויה מצחיקה ורטובה לכולם

בסיום הביקור נלך לתחנת האוטובוס הציבורי וניסע לתחנת מרכז העיר זלצבורג, נחצה ברגל את גשר המנעולים עם עשרות המנעולים של זוגות מיום חתונתם ונגיע לעיר העתיקה.
נלך ברחוב הראשי עמוס האנשים עד למעלית של הר מונקסברג תעלה אותנו אל נקודת התצפית הגבוהה על ההר שממנה נראה את הנוף המדהים של העיר זלצבורג.
נרד במעלית חזרה לרחובות העיר לזמן חופשי במרכז העיר העתיקה לטיול בין הבתים בשוק הגדול ועד לקתדראלה המפוארת של זלצבורג. ניפגש שוב למרגלות הכניסה בפונוקולור העולה למצודה של זלצבורג שהוא מבצר אשר נבנה בשנת 1077 ושנחשב למבצר שהשתמר בצורה הטובה ביותר באירופה מתקופה זו.
לאחר שנשלים את הטיפוס לתוך חצר המבצר נבקר במוזיאון המריונטות שבמבצר וכן במוזיאון שנושאו הוא ימי הביניים שבו ניתן ללמוד על אורך חייהם של המעמד הגבוה בתקופה זו. בסיום הביקור נרד במסלול רגלי חזרה לעיר, שם נמשיך ללכת ברחובות העיר עד לקצה של העיר העתיקה שם נעלה על אוטובוס ציבורי בחזרה לטירת הלבורנן .
ממגרש החניה של הטירה נצא בנסיעה ונעבור את הגבול לגרמניה עד לחניון, בחניון הילדים יוכלו ללכת לבריכה או להשתמש במתקני החניון בזמן שנתחיל להתארגן על החזרת הקרוואנים.
בערב נקיים מפגש סיכום טיל של הקבוצה שבסיומו נמשיך להתארגן על הקרוואנים ונפרוש לשינה.

היום עשירי  של הטיול יום חמישי – 09/08/18

בבוקר נצא בנסיעה של כשעה מערבה לכיוון העיר מינכן שם ניכנס לתחנת ההשכרה להחזרת הקרוואנים שהיו ביתנו בימים האחרונים. נשלים את הליך האריזה וההחזרה של הקרוואנים ולאחר ההחזרה ניפרד מהם לשלום נעשה תמונה קבוצתית ונעלה על האוטובוס. נצא למרכז מינכן לטיול מודרך במרכז העתיק של מינכן משם נמשיך לזמן חופשי במדרחוב ובבית העירייה נצא לביקור בכפר האולימפי ובתצוגה של חברת BMW, במידה והזמן יאפשר נבקר באצטדיון הכדורגל של באיירן מינכן.

נמשיך וניסע עם האוטובוס לשדה התעופה של מינכן לאחר שנפקיד מזוודות ושניפרד מגרמניה נעלה על הטיסה חזרה לישראל. 

הערות
בהתאם למזג האוויר יתכנו שינויים בסדר המסלול
החניונים שבמסלול אינם סופיים ועלולים להשתנות  

אתרים מרכזיים בטיול
סיור בערים: זלצבורג באוסטריה, ליובליאנה בסלובניה, מינכן בגרמניה
העיירה הציורית פלאכו
פארקי המים באוסטריה: אמדה, ווגראין 
מגוון אתרי טבע באוסטריה: מערת למפרכט, ערוץ סייסנברג, שמורת הטבע "פולאוטל", שמורת הטבע "ההרים הגבוהים"
מגוון אתרי טבע בסלובניה: ערוץ וינטיגר, ווליקה פלנינה.
מגלשות הרים מהירות: באגם בלד בסלובניה ובעיירה אבטנאו באוסטריה
פארק חבלים באגם בלד בסלובניה
רכבת צוצו בשמורת פולאוטל
טירת וורפן עם מופע ציפורי הטרף
ביקור במכרה נחושת
חיפוש זהב בעיירה ראוריס


לינה בטיול
חניונים מוסדרים ברמת 3 עד 5 כוכבים

 
בארץ לפני הטיול
מפגש קבוצה בארץ
חוברת הדרכה להתארגנות וחוברת הדרכה על הקרוואן 

צוות הטיול
מדריך הטיול - צפריר ישי , מורה דרך מוסמך של משרד התיירות, מדריך טיולים מומחה לאוסטריה וסלובניה
מנהלת הטיול  -  רחל ישי 

נשמע מעניין התקשרו 04-8143000 או שילחו פנייה בהמשך הדף - לקבל הצעת מחיר מותאמת למשפחתכם
המראה מישראל
בתאריך 31 ביולי בשעה 6:00 בטיסת אלעל LY353 לעיר מינכן נחיתה בשעה 09:10

טיסה חזרה לישראל
בתאריך 9 באוגוסט בשעה 21:55 בטיסת אלעל LY352 ונחיתה בישראל בתאריך 10 באוגוסט בשעה 02:40

הערות 
     • לוח הזמנים עשוי להשתנות בהתאם לשינוי של חברת תעופה או של לוח הטיסות של  חברת התעופה
     • ארוחות חמות מוגשות בכל הטיסות – להזמת אוכל מיוחד: כשר, צמחוני, מנות ילדים וכד' יש לפנות למשרדי ראלי קרוואנים.
    • כל נוסע ראשי להביא מזוודה אחת במשקל 23 ק"ג ותיק יד אחד במשקל של עד 7 ק"ג 
דגם משפחתי למשפחה של 3 עד 4 נפשות - בקישור הזה 
דגם משפחתי עם מיטת קומתיים למשפחה של עד 4 עד 6 נפשות -בקישור הזה
דגם משפחתי עם שתי מיטות זוגיות למשפחה של 4 עד 6 נפשות - בקישור הזה

כל משפחה תקבל דגם על פי גודלה 
ניתן לשדרג לדגם גדול יותר בהתאם לזמינות ולסדר ההרשמה על בסיס כל הקודם זוכה
את העובדה שאסור לטוס לחו"ל ללא ביטוח זה דבר שכבר ידוע לכולם, אבל בטיול עם קרוואן
זה חשוב עוד הרבה יותר.

בשיתוף פעולה ייחודי בין סוכנות ביטוח לחברת ראלי קרוואנים נבנתה פוליסה ייחודית ביטוח נסיעות למטיילי קרוואנים עם מספר רב של אפשרויות ותוספות המותאמות במיוחד לטיולי קרוואנים. פוליסות לנוסעים לחו"ל כוללות: ביטוח בריאות, ביטוח מטען, ביטוח למחשב נייד ולנוסעי הקרוואנים וגם ביטוח החזר השתתפות עצמית על נזקים לקרוואן. כמו כן, תוכלו להרחיב את ולכלול ביטוחי בריאות מורחבים לאנשים עם מצב רפואי קיים. 
למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר היכנסו לקישור הזה
 
לא פחות חשוב,
ואפילו הכרחי בגלל דמי הביטול הגבוהים בטיול קבוצתי קרוואנים, תוכלו למצוא כאן ביטוח ביטול נסיעה, שבו במידה ותבטלו את הטיול תקבלו את כל כספכם חזרה ללא כל שאלות. 
 למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר היכנסו לקישור הזה

טיסה
טיסה הלוך ושוב ישירה בחברת תעופה אלעל, על פי התוכנית של הטיול
מחיר הטיסה כולל את כל המיסים, האגרות וההיטלים שידועים ביום מתן המחיר.
 
העברות
העברה משדה התעופה לתחנת ההשכרה ביום ההגעה.
העברה מתחנת ההשכרה לשדה התעופה ביום החזרת הקרוואן.
 
קרוואן
קרוואן אחד למשפחה עד 6 נפשות.
ערכת מטבח
ערכת פיקניק הכוללת שולחן וכיסאות כמספר הנוסעים
קילומטרים ללא הגבלה.
מיסים מקומיים הקשורים להשכרת הקרוואן והלינה בחניונים.
דמי ניקיון ומסירה של הקרוואן.
שירות דרך וביטוח לקרוואן כולל השתתפות עצמית.
מיכל חומר כימי לשירותים.
 
אתרים
דמי כניסה לאתרים אשר מצוינים ככלולים בתוכנית הטיול.
חניה לקרוואן באתרי התיירות
 
חניונים
דמי החנייה לקרוואן לכל החניונים שבתוכנית הטיול - שם החניון יכול להשתנות אך לא האזור שלו
החניה בחניון כוללת חיבור חשמל במידה וקיים בחניון.
דמי הכניסה והלינה בחניונים לנוסעי קרוואן לכל לילה.
שימוש במקלחות החניון כולל מים חמים.
מילוי וירקון מים ופינוי זבל בחניון
 
הדרכה
2 מדריכים ישראלים דוברי עברית, אחד מהם מורה דרך מוסמך של משרד התיירות.
ספר טיול הכולל הסברים על מסלול הנסיעה בטיול, הוראות נסיעה ונקודות מפגש.
מכשיר קשר בכל קרוואן
מכשיר ניווט לוויני (GPS) דובר עברית בכל קרוואן 
 
מה לא כלול במחיר הטיול
כללי
חידוש והארכות לדרכון לתוקף לפחות 6 חודשים מיום תחילת הטיול.
רישיון נהיגה ישראלי בתוקף לכל נהג שבצמוד לו רישיון נהיגה בין לאומי.
כל מס או היטל שאינו ידוע כעת ויוטל בעתיד.
הוצאות בעל אופי אישי.
 
ביטוחים
ביטוח רפואי אישי לכל נוסע וביטוח מטען של הנוסעים
ביטוח החזר דמי ביטול מסיבה רפואית
ביטוח החזר השתתפות עצמית בקרוואן
 
                            מומלץ לעשות ביטוח משולב לכל הדברים  
 
טיסה
כל שינוי שיעשה על ידי חברות התעופה לגבי היטלים ואגרות של כרטיסי הטיסה.
הזמנה שריון או שמירת מקום ישבה בטיסה.
שדירוג של כרטיס טיסה.
פיצול או קיצור או הארכה של תאריכי היציאה או חזרה מהטיסה של הקבוצה.
 
קרוואן
ערכת שינה לכל נוסע
אגרות כבישים
דלק עבור הקרוואן (הקרוואן הוא בעל מנוע סולר)
 
כלכלה ובידור
כניסות לאתרים אשר צוינו כלא כתוספות למחיר בטבלת התוספות.
ארוחות בטיול.
מוצרי מזון לקרוואן.
אירועים ובילויים בערבים אשר לא צוינו בתוכנית הטיול.
 
תחבורה
תחבורה ציבורית בערים אלא אם ציון בתוכנית שכלול.
תחבורה ציבורית בימים חופשיים.
השכרת אופניים.
 
פיקדון
פיקדון שגובהו 1,500 יורו אשר יחויב בפועל בכרטיס אשראי (ויזה או מסטרכארד בלבד)
הפיקדון יוחזר תוך 14 יום מיום החזרת הקרוואן, בניכוי נזקים.
בזמן קבלת הקרוואן, חתימה על חוזה התחייבות לתשלום קנסות דרך, בחיוב בכרטיס אשראי שינתן לביטחון.  
 
חניונים
שימוש במכונות כביסה וייבוש
שימשו במתקני בישול בחניון.
שימוש במתקנים בחניון אשר עולים כסף בחניון.
תנאים כללים לתשלום הטיול
 1. דמי הרשמה: בעת ההרשמה לטיול תשולם מקדמה בגובה של 200 יורו לקרוואן, דמי הרשמה לא יוחזרו בשום מקרה למעט במידה והטיול בוטל על ידי המארגנים וביוזמתם.
 2. תשלום עבור הטיול: יתרת התשלום עבור הטיול תבוצע לא יאוחר מ- 45 יום לפני תאריך היציאה.
 3. המחיר הנקוב הינו מחיר לתשלום במזומן במט"ח. 
 4. בתשלום בשקלים השער לחישוב יהיה על פי חוק הגנת הצרכן שהוא שער העברות והמחאות גבוה של בנק לאומי שפורסם יום קודם ליום התשלום.
 5. על תשלום בשקלים יתווסף סך של 10 אגורות ליורו עבור דמי המרה משקלים למט"ח.
 6. על תשלום בכרטיס אשראי, בכל מסלול שהוא, יגבו דמי אשראי בגובה של 2% התשלום בשקלים.
 7. בתשלום בכרטיס אשראי ניתן לשלם בעד- 4 תשלומים שקליים שווים ללא ריבית. על כל תשלום נוסף תגבה ריבית בהתאם למספר התשלומים הסופי בגובה של חצי אחוז לכל תשלום.
 8. ניתן לשלם בתשלומים בכרטיס אשראי במסלול קרדיט על פי ההסכם בין הלקוח לבין הבנק.
 9. נרשמים אשר ירצו להמשיך שהותם אחרי הטיול או להתחיל אותו לפני הקבוצה ישלמו תוספת של 50$ לאדם, זאת בנוסף לעלות הנגבית על ידי חברת התעופה עבור שינוי הטיסה וע"י חברת השכרת הקרוואנים ורק באישורן המוקדם של החברות השונות.
 10. דמי ביטול – דמי ביטול בגובה 100 ש"ח או 5% הנמוך שבניהם יגבו בהתאם לחוק הגנת הצרכן במקרים שבהם הוא הביטול נעשה על פי התנאים בחוק הגנת הצרכן. במידה והביטול נעשה מעבר לתנאי חוק הגנת הצרכן יהיה דמי הביטול:
 • ביטול של עד 60 יום לפני הטיול: דמי ביטול בגובה דמי הרשמה. 
 • ביטול של 60 עד 30 יום לפני מועד היציאה: יגבו דמי ביטול בגובה של 30% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה. 
 • ביטול הטיול שיעשה 30 יום לפני הטיול ועד 15 יום לפני הטיול: יחויבו בדמי ביטול בגובה של  50% מעלות הטיול בתוספת דמי ההרשמה  
 • ביטול של 15 יום עד  יום הטיול: דמי ביטול של כל עלות טיול.
 
תנאים כללים לקיום טיול
 1. מסלול הטיול מפרט את המקומות והאתרים שבהם נבקר אך לא בהכרח את סדר ביצועם.
 2. מיקום ושמות החניונים עלולים להשתנות מהתכנון המקורי, אולם הם יישארו באזור המתוכנן
 3. הצעת המחיר הנשלחת בדוא"ל היא בכפוף לתנאים הכלליים המפורטים הנמצאים במשרדי החברה וניתן לקבל העתק מהם על פי דרישה כאמור בהערה שבתחתית עמוד זה.
 4. המסלול בנוי על חופש נסיעה במתכונת המסלול הפתוח והאחריות להגיע בזמן למקום מפגש שנקבע היא על פי רצונו ועל אחריותו של המטייל.
 5. אין המארגנים יהיו אחראים על כל עיכוב או אי ביקור בכל אתר שהוא בין בתשלום ובין שלא בתשלום עקב איחור שנגרם מאי הגעת הקרוואן בזמן למקום מפגש מכל סיבה ולרבות עקב בעיות תחבורה, תאונות, תקלות טכניות וכד' .
 6. על הנוסע להיות צמוד לתוכנית הנסיעה הכללית המצויה בספר הטיול על מנת להיות צמוד לקבוצה, אי הצמדות מכל סיבה שהיא היא על אחריות הנוסע בלבד והמארגנים לא יהיו אחראים על כל נושא ודבר שיקרה עקב אי ההיצמדות.
 7. המארגנים יהיו אחראים על כך שיימסר בתחילת הטיול קרוואן תקין למעט תקלות שיצוינו בטופס הקבלה בדיקת הקרוואן היא אחריות המטייל בלבד.
 8. המארגנים לא יהיו אחראים על תקינותו של הקרוואן במהלך הטיול, שירות לקרוואן יינתן על ידי החברה המשכירה ונציגה המקומי וצוות הטיול במידת האפשר.
 9. במידה והקרוואן יוחזר לתחנת ההשכרה מלוכלך ו/או עם נזקים תגבה חברת ההשכרה את עלות הנזק או דמי ניקיון וכד' עד גובה דמי ההשתתפות העצמית לכל מקרה בנפרד מהמטייל וכל תשלום מסוג זה יבוצע בין המטייל חברת ההשכרה בחו"ל ועל אחריותם בלבד.
 10. דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ (ראלי קרוואנים) אינה הכתובת לתביעות כנגד חברת ההשכרה המקומית. מקום השיפוט של תלונות בין השוכר לחברת ההשכרה המקומית יהיה על פי תנאיי חברת ההשכרה.
 11. חברת ההשכרה המקומית שומרת לעצמה את הזכות לתת רכב חלופי לזה שהוזמן בזמן קבלת קרוואן, ללא הודעה מוקדמת, ומבלי לגבות תוספת מחיר מהלקוח.
 12. המספר המקסימאלי של הנוסעים בקרוואן כפי שמופיע במפרט הרכב באתר ראלי קרוואנים הוא המספר המחייב. במידה ומספר הנוסעים יעלה על מספר זה רשאית חברה ההשכרה המקומית לא לתת לשוכר את הקרוואן, במידה ונלקח קרוואן ונמצאו בו מעל למספר הנוסעים המותר בחוק כפי שמופיע במפרט הרכב באתר ראלי קרוואנים, יהיה הקרוואן ללא ביטוח וראלי קרוואנים מסירה מעליה כל אחריות לטיפול בלקוח זה.
 13. התנאים הכללים המלאים להשכרת קרוואן נמצאים במשרדי החברה בשפה האנגלית וניתן לקבלם על פי דרישה.
 14. בכל מקרה תנאי ההשכרה המחייבים יהיו על פי חוזה השכירות שיחתם מול החברה המקומית במעמד קבלת הקרוואן.
 התנאים הכלליים שפורטו הם חלק מהזמנת הלקוח לטיול קבוצתי בקרוואנים הוא מצטרף לרשום בטפסי "תנאי מידע והזמנה" הנמצאים באתר האינטרנט וטופס "תנאי שכירות הקרוואן" אשר נמצאים באתר או אשר נמצאים במשרדי החברה ויינתנו על פי בקשה או בזמן ההרשמה לטיול.
 
עצם ההרשמה לטיול מהווים
את אישור הנרשם שקרא והבין את כל התנאים הכללים
וכן נתן את הסכמתו לתנאים הללו וכן לכל התנאים שפורט ומפורטים בטפסים האמורים.
הנחת רישום מוקדם של 90 יורו לאדם לנרשמים עד 01/03/18
 
הנחות לילדים בטיול
הנחה לילד מגיל 12 עד 16 - 14 יורו לילד
הנחה לילד מגיל 6 ועד גיל 12 - 51 יורו לילד
הנחה לילד מגיל 2 ועד גיל 6 - 74 יורו לילד
כל הנחות רישום מוקדם ניתנת בנוסף להנחות ילדים 
 
תוספות למחיר
תוספת להרשמה של לתינוק עד גיל 2 - 120 יורו
תוספת לבוסטר לילד מגיל 4 עד 12 - 14 יורו
תוספת לכיסא תינוק עד גיל 3 - 28 יורו 

נשמע מעניין התקשר 04-8143000 או שלח פנייה בהמשך הדף - לקבל הצעת מחיר מותאמת למשפחתכם
כניסות נוספות בטיול 
במהלך הטיול לא מתוכננות כניסות שאינן כלולים במחיר הטיול אך נעבור ליד אתרים מעניינים שמי שיירצה יוכל להיכנס ולבקר בהם באופן עצמאי

הוצאות נוספות בטיול 

במהלך הטיול ישנם הוצאות נוספות לכל משפחה בהתאם לגודל הקרוואן והמשפחה
דלק עבור כל הטיול: כ- 250 יורו לקרוואן
אוכל במהלך הטיול: כ- 10 יורו לאדם ליום (בהתבסס על כך שאוכלים לפחות 80% מהארוחות בקרוואן)
אגרות כבישים במהלך הטיול: כ- 35 יורו אגרות כבישים באוסטריה, כ- 40  יורו אגרות כבישים בסלובניה 

*שדות חובה